RU

Скрипка і Гудімов просуватимуть українське мистецтво за кордоном

28.11.2008, 11:37

Лідер рок-групи "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка і музикант Павло Гудімов увійшли до робочої групи, мета якої – представити вітчизняне мистецтво зарубіжному глядачу, з використанням можливостей, що надаються програмами "Культурна столиця Європи".

Як повідомляє прес-служба проекту, рішення про створення робочої групи було прийнято під час круглого столу "Міжнародний проект "Вільнюс – культурна столиця Європи 2009". Як представлена Україна", який був проведений в посольстві Литовської Республіки в Україні. У заході взяли участь представники столиці Литви, українські діячі культури і мистецтв, профільні державні органи, громадські організації і фонди.

Українські діячі культури в своїх виступах відзначали недостатність інформації про можливості, що надаються зазначеною вище програмою. Тому було вирішено створити робочу групу, яка б зібрала таку інформацію і створила базу даних українських проектів у сфері культури, які можна було б представляти в Культурних столицях Європи не тільки 2009 року в Вільнюсі, але і надалі.

До робочої групи також увійшли директор агентства "Містецьке березілля" Сергій Проскурня, директор галереї "РА" Андрій Тріліський, представниця фонду "Open Ukraine" Ірина Дещиця, прес-секретар Міністра культури і туризму Тіна Пересунько та інші діячі культури.

Досьє на Олега Скрипку >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини