Скорсезе зніме фільм про Білла Клінтона

Скорсезе зніме фільм про Білла Клінтона - Фото
18.12.2012, 11:32

Сам Клінтон з нетерпінням чекає можливості поділитися з глядачами розповіддю про своє президентство і подальшу діяльність

Легендарний режисер Мартін Скорсезе має намір зняти документальний фільм про 42-ого президента Сполучених Штатів Америки Білла Клінтона. Як передає ІТАР-ТАРС, про це повідомив в понеділок кабельний телеканал HBO, в ефірі якого відбудеться прем'єра.

"Президент Клінтон є видатною постаттю і як і раніше відіграє значну роль у питаннях національної та світової політики. Сподіваюся, що ця картина допоможе глядачам краще дізнатися його", - заявив Скорсезе, який виступить також продюсером фільму.

У свою чергу, Клінтон зазначив, що дуже радий рішенню зняти про нього фільм: "Я з нетерпінням чекаю можливості поділитися з глядачами розповіддю про своє президентство і подальшої діяльності".

Коли Скорсезе планує розпочати зйомки, а також дату випуску фільму HBO не повідомляє.

Нагадаємо, 42-й президент США Білл Клінтон (1993-2001) двічі обирався на пост голови держави від Демократичної партії. "Прославився" завдяки сексуальному скандалу із стажистом Білого дому Монікою Левінські, коли в 1998 році преса дізналася подробиці їхніх стосунків. У зв'язку із цим була зроблена спроба імпічменту на підставі звинувачень Клінтона в лжесвідченні і перешкоджанні правосуддю.

Героями документальних фільмів Скорсезе раніше ставали знамениті виконавці Боб Ділан і Ерік Клептон, гітарист "The Beatles" Джордж Харрісон, а також легендарна британська група "The Rolling Stones".
Популярне