Скандал з "Оскаром": Американська кіноакадемія змінить склад

19.01.2016, 14:48
Скандал з
Шеріл Бун Ісаак (фото - oscars.org)
Президент Американської кіноакадемії Шеріл Бун Ісаак визнала дискримінаційні проблеми при виборі номінантів на "Оскар", у зв'язку з чим склад кіноакадемії буде змінений. Про це йдеться в її заяві, розміщеній на офіційному сайті премії.

Ісаак зазначила, що визнає досягнення номінантів "Оскар", але при цьому розчарована недоліками при їх відборі.

"Це важка, але важлива розмова, і це час для великих змін. Академія робить кроки, щоб змінити склад наших членів", - зазначила вона.

За її словами, в найближчі дні і тижні буде проведена ревізія членів академії з тим, щоб до її складу були включені представники різних соціальних груп.

"У 2016 році мандат включає в себе всі аспекти: стать, раса, етнічна приналежність і сексуальна орієнтація. Ми визнаємо вельми реальні проблеми нашого співтовариства", - підкреслила вона.

Ісаак нагадала, що подібні рішення вже приймалися в 60-х і 70-х роках, коли склад академії був істотно розбавлений молодими експертами.

Нагадаємо, раніше ряд представників шоу-бізнесу висловив обурення з приводу того, що цього року серед номінатов на "Оскар" немає жодного представника афроамериканців.

Читайте також: Оголошено номінантів на Оскар: повний список

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA РадниківВласть советов. Как устроен Офис президента Зеленского