RU

"Шоколадний дім" в Києві перетвориться на світ на межі катастрофи

20.04.2012, 14:52
Шоколадний будинок (фото: shocolad-dim.kiev.ua)
З 16 травня по 31 липня в Києві Mironova Gallery представить міжнародний арт-проект "Апокаліпсис і Відродження в Шоколадному домі".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі галереї, в рамках проекту роботи 30 провідних художників з України та Росії перетворять "Шоколадний дім", захирілий особняк початку ХХ століття. За словами автора проекту, відомого художника Олега Кулика, "Шоколадний дім", наповнений сучасними творами мистецтва, стане метафорою миру на межі катастрофи.

Детальну концепцію проекту куратори не розголошують навіть його учасникам. Відомо лише, що в кожному залі будуть представлені твори кількох художників, іноді абсолютно протилежні за змістом. В рамках виставки такі визнані художники, як Андрій Монастирський, Анатолій Осмоловський, Дмитро Гутов, Арсен Савадов, Оксана Мась і Роман Жук вступлять в діалог з молодими авторами. Особливістю виставки стане те, що тут будуть представлені в першу чергу об'єкти та інсталяції, а живопис буде проявлений ​​в експозиції одиничними творами.

Кураторами проекту стали Костянтин Дорошенко (Україна) і Анастасія Шавлохова (Росія). На думку організаторів, виставка стане прецедентом для української арт-сцени, оскільки всі твори створюються спеціально для проекту при співпраці кураторів з художниками.

Також на території "Шоколадного будинку" в рамках проекту відбудеться безліч різноманітних творчих заходів - літературних, музичних і інтелектуальних.

Проект пройде в рамках паралельної програми першої Київської міжнародної бієнале сучасного мистецтва Arsenale 2012 (24 травня - 31 липня, Мистецький арсенал).
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини