RU

Шедеври на мільйони доларів показують в київському музеї

27.04.2012, 14:35
Шедеври на мільйони доларів показують в київському музеї - Фото
Справжня сенсація виставки та аукціонів - "Натюрморт. Яблука та яйця" Кузьми Петрова-Водкіна, 1921 року. Естімейт: $3,2-4,8 млн.
У київському музеї Духовні скарби України 27-29 квітня 2012 року аукціонний будинок MacDougall's представить на суд колекціонерів і любителів мистецтва 28 топ-лотів оціночною вартістю понад $14 мільйонів. Це шедеври російського та українського мистецтва початку ХХ століття, які будуть виставлені в кінці травня на лондонські торги.

Організатори київської експозиції відзначають, що головною подією виставки та сенсацією майбутніх торгів стане робота Кузьми Петрова-Водкіна - написана на початку 1920-х років "Натюрморт. Яблука та яйця" (приблизно оцінюється в $3,2-4,8 млн.). Робіт художника в приватних зібраннях сьогодні практично не залишилося. Більшість з них прикрашає Російський музей в Петербурзі й Третьяковську галерею у Москві.

Окрасою експозиції також будуть "Спляча оголена" Зінаїди Серебрякової (естімейт $1,4-1,9 млн.), "Танцюючі на пляжі" Олександри Екстер (естімейт $400-480 тис.), "Квіти на терасі" Михайла Ларіонова (естімейт $1, 6-3,2 млн.), а також шедеври Наталії Гончарової, Ісаака Бродського, Олександра Шевченка, Юрія Піменова, Юрія Аненнкова, Давида Штеренберга і Костянтина Юона.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини