Ще 7 російських серіалів зникнуть з українського ефіру

22.11.2016, 15:08
Ще 7 російських серіалів зникнуть з українського ефіру - Фото
Кадр з т/с "Зламані долі"

Держкіно скасувало державну реєстрацію та анулювало прокатні посвідчення на телесеріали, створені після 1 січня 2014 року

Державне агентство України з питань кіно "у відповідь на інформацію ряду громадських організацій" скасувало державну реєстрацію та анулювало державні посвідчення на ряд російських телесеріалів.

Як повідомляє прес-служба Держкіно, з українського ефіру зникнуть ще сім серіалів: "Другий шанс" (реж. В.Устюгов), "Життя розсудить" (реж. О.Медіа), "Зламані долі" (реж. М.Демченко) , "Мезальянс" (реж. І.Кечаєв), "Чужі діти" (реж. Ю.Лейзеров), "Шукаю чоловіка" (реж. П.Ігнатов), "Я подарую тобі любов" (реж. І.Кечаєв).

Телесеріали були виготовлені та/або вперше оприлюднені (продемонстровані) після 1 січня 2014 року, а відповідно до статті 15-1 закону про кінематографію в Україні заборонена трансляція фільмів, вироблених на території держави-агресора. При цьому вони можуть не містити популяризації або пропаганди органів держави-агресора і їх окремих дій.

З тієї ж причини раніше Держкіно заборонило серіал "Недотрога". Також раніше в Україні був заборонений російсько-український серіал з Гошею Куценко "Останній коп", п'ять серіалів і чотири фільми російського виробництва.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих