RU

"Найжорстокіший фільм року" покажуть лише в мегаполісах Росії

06.06.2012, 16:36
76fd90a2772ab110c40af3bdbe00fa65.jpg
Новий фільм режисера єкатеринбурзького театрального драматурга й режисера Василя Сигарєва, який деякі критики назвали найжорстокішим і найкривавішим фільмом цього року, вийде в прокат тільки у великих містах Росії. Як передає Інтерфакс-Україна, про це повідомив на прес-конференції прокатник фільму Максим Кузьмін після показу на кінофестивалі "Кінотавр" у Сочі.

"Ми розуміємо, що це фільм не для масового перегляду, але у великих містах ми забезпечимо доступ до цього фільму", - сказав Кузьмін. За його словами, фільм "Жити" вийде в московський прокат в кількості від трьох до п'яти копій.

В основі сюжету кінокартини лежать три історії з життя людей, які втратили своїх близьких: хлопчика, який втратив батька, молоду дружину, яка втратила чоловіка, і жінку, у якої загинули дві маленькі доньки-двійнята. За словами режисера, в процесі зйомок актори не витримували нервового напруження, відмовлялися від участі у фільмі, у них виникали проблеми зі здоров'ям.

Продюсер фільму Роман Борисевич вважає, що таке кіно зараз дуже потрібно. "Фільм "Жити" і фільми, подібні йому, повинні обов'язково зніматися. Я кажу це не як продюсер даного фільму, а як людина, яка боїться, що наступні покоління перетворяться у натовп байдужих персонажів", - говорить він.

Сам Сигарєв зізнався, що хотів зняти фільм про апокаліпсис: "І як раз тоді мені Борисевич розповів, що Ларс фон Трійер зняв фільм про апокаліпсис "Меланхолія". Але я зрозумів тоді, що апокаліпсис - це не коли твоя планета гине, а тоді, коли ти втрачаєш своїх близьких".
Відео: YouTube
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини