RU

Розпався гурт "Ленінград"

25.12.2008, 11:40

Головний ідеолог гурту "Ленінград" Сергій Шнуров розпустив колектив заради нового проекту. Новий гурт С. Шнурова називається "Рубль".

Як повідомляє "Взгляд", у зв'язку з цим заплановані раніше на 13 і 14 лютого концерти гурту "Ленінград" відмінили. Спочатку "Рубль" заявлявся як сайд-проект, проте тепер стане головним гуротм музиканта.

На офіційному сайті "Рубля" вже є перший розклад концертів на січень наступного року. На 1 лютого заплановано вихід першого синглу нової групи, який буде доступний тільки на вінілі і як додаток до журналу "Російський піонер".

До складу нової групи увійшли колишні учасники "Ленінграду", зокрема, клавішник Андрій Антоненко і ударник Денис Можін. "Рубль" поєднує музику у стилі панк із нецензурними текстами, характерними для "Ленінграду".

Пітерський гурт "Ленінград" створив бас-гітарист С. Шнуров 9 січня 1997 року, за чотири дні до першого концерту. Прославився колектив ексцентричними піснями з великою кількістю нецензурної лексики на алкогольно-побутову тематику.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини