RU

Росіяни влаштують фестиваль екокіно

17.02.2012, 15:50
Росіяни влаштують фестиваль екокіно - Фото
Фото: ecocup.ru
Розпочнеться фестиваль з показів в московському кінозалі "Домжур". Як зазначається на сайті проекту, фестивальні фільми проходять в містах трьох країн - Росії, України та Казахстану. Коли картини побачить українські глядачі, поки не уточнюється.

Планується, що в рамках «ЕкоЧашки» в 12-ти різних містах глядачам представлять дев'ять стрічок: «необраних шлях» (режисери Христина Хеммер і Роман Келлер, Швейцарія), «Дослідник полюса» (Марк Террі, Канада), «Саундтрекер» (Ніколас Шерман, США), «Грузоферма!» (Іан чені, США), «Змова лампочки» (Козіма Даннорітцер, Іспанія), "Зникнення бджіл» (Джордж Лангворті, Меріам Хенейн, США), «ПланЕда: думай, що їси» (Шейлі Лі Девіс і Ор Шломі, Великобританія), "Сонячне таксі: з сонцем навколо світу» (Ерік Шмітт, Німеччина), «Випробування Антарктикою: глобальне потепління» (Марк Террі, Канада).

Відзначимо, «ЕкоЧашка» позиціонується як перший некомерційний фестиваль в Росії, який знайомить російського глядача з кращими зразками зарубіжного екологічного кіно. Всі картини демонструються з коментарями кіноекспертів з різних країн світу.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини