RU

Росія розсекретила свій склад журі Євробачення-2013

23.05.2013, 11:55
Росія розсекретила свій склад журі Євробачення-2013 - Фото
Фото: ЕРА

Імена членів російського національного журі пісенного конкурсу Євробачення-2013, які трималися у таємниці, щоб не провокувати можливий тиск на них, розсекречені, повідомляє Перший канал.

Від Росії учасників конкурсу оцінювали композитор Володимир Матецький, учасниця Євробачення-1994 Марія Кац (виступала під псевдонімом Юдифь), учасник Євробачення-1995 Філіп Кіркоров, учасниця Євробачення-2004 Юлія Савічева і Діма Білан, який представляв Росію в 2006 і 2008 рр.

"Усі члени російського національного журі - безперечні експерти в галузі популярної музики взагалі і Євробачення зокрема. Викликає питання лише Філіп Кіркоров, який не приховував, що брав участь у постановці номеру азербайджанського учасника. Залишається сподіватися, що Філіп Бедросович зумів побороти особисті симпатії і... не став нав'язувати свою думку іншим членам журі", - повідомляється на сайті Першого каналу.

Як відомо, українка Злата Огневич на Євробаченні-2013 в Швеції зайняла третє місце, поступившись співачці з Данії Еммілі де Форест і Фаріду Мамедову з Азербайджану. Росія дала Україні лише один бал, а Азербайджану - найвищу оцінку в 12 балів.

Після конкурсу не припиняються заяви представників різних країн з приводу підрахунку голосів. Наприклад, в Білорусі обурені тим, що не отримали від Росії жодного балу, в Азербайджані тим, що їх країна, згідно з підрахунками організаторів, не дала Росії жодного балу. У Литві заявили, що Азербайджан і зовсім скуповував голоси глядачів.

Український складу журі від Євробачення був розсекречений напередодні проведення конкурсу. Після того, як в ЗМІ опублікували
імена членів журі, представники Першого національного спочатку оголосили, що склад змінять, але пізніше цю інформацію підтвердити не змогли, заявивши, що будь-які заяви про журі напередодні конкурсу можуть зашкодити українській конкурсантці.

Згідно з правилами конкурсу, єдиний рейтинг всіх учасників конкурсу від кожної країни складається на підставі думки членів національного журі (50%) і думки голосуючих телеглядачів цієї країни (50%).
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини