RU

Раймонд Паулс відмовився займатися фестивалем Нова хвиля

04.01.2013, 14:13
Раймонд Паулс відмовився займатися фестивалем Нова хвиля - Фото
Раймонд Паулс (фото - raimondspauls.lv
Композитор Раймонд Паулс в цьому році не буде брати участь в організації конкурсу Нова хвиля і вже попередив про це головного організатора фестивалю, російського композитора Ігоря Крутого. Про це Паулс розповів в інтерв'ю латвійській радіостанції  Baltkom..

"Що буде в Юрмалі - взагалі ніхто нічого не знає. Керівники нічого там не роблять - ніяких розмов. Я себе там більше не бачу - там немає творчого процесу, з фінансової точки зору я нічого не виграю. Чомусь всі впевнені, що я за це отримую тисячі. Але коли-небудь я розповім, скільки я там отримував", - повідомив Паулс.

Композитор зазначив, що незадоволений і роботою журі Нової хвилі, де всі голосують за своїх. "Це взагалі ганьба. Як можна було цю співачку (Niloo з Росії, - ред.) витягнути з сьомого місця на перше?" - обурився він.

"Колись для росіян ми були заходом, а наші солісти, краще або гірше, але все ж тягнули на західних. А тепер наших роблять такими ж, як вони. Подивіться на Лайму Вайкуле. Так, вона виступає дуже добре і елегантно. Але вона то разом з Винокуром, то ще з кимось. Багато виступає на Новий рік в Росії. Ми перетворюємося на такий же продукт, як в Росії. І у нас немає нічого, що цьому протиставити", - сказав композитор.

За словами Паулса, він подзвонив Крутому і повідомив, що Нова хвиля не відповідає його музичним смакам, і він більше не хоче брати участь в її організації. "Вона фактично перетворилася на його сімейну справу. Зараз він просуває свою доньку, яка майже нічого не може заспівати. Це одна і та ж компанія, а конкурс молодих виконавців приліплений до концертів старих естрадних осіб. Що досягається за допомогою цих конкурсів? Та нічого. Нехай фестиваль проходить, багатії сюди їдуть, і будуть приїжджати і надалі. Але не називайте його конкурсом молодих виконавців", - сказав Паулс.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини