RU

Прокаєва повернулась на роботу в лаврський заповідник, - ЗМІ

13.02.2013, 14:24
Прокаєва повернулась на роботу в лаврський заповідник, - ЗМІ - Фото
Влада Прокаєва (фото - прес-служба Прокаєвої)
Бізнеследі Влада Прокаєва повернулася працювати в Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник. Як передає ТСН з посиланням на власне джерело, колишня модель знову обіймає посаду радника гендиректора.

За інформацією Української правди, Прокаєва щодня приходить на роботу в кабінет в адміністративному корпусі. "Вона щодня приходить на роботу, сидить у кабінеті звільненої Зорінець (екс-заступника гендиректора по екскурсійній роботі, - ред.). Що вона робить - невідомо, як незрозумілий і її статус. Але вона навіть уже була присутня на двох нарадах у гендиректора заповідника . Це не таємниця ", - повідомив один зі співробітників заповідника.

У прес-службі заповідника не змогли прокоментувати інформацію про відновлення Прокаєвої на посаді. Телефон світської левиці з не відповідає.

Нагадаємо, цього літа в заповіднику Києво-Печерської лаври спалахнув скандал. Частина персоналу протестувала проти призначення гендиректором Віктории Лісничої, частина - проти її заступника з міжнародного співробітництва Влади Прокаєвої. В результаті конфлікту керівництва заповідника і колективу Ліснича підписала накази про звільнення чотирьох своїх заступників (у тому числі Прокаєвої) і близько 20 інших співробітників.

Після звільнення Прокаєва заявила, що за посаду заступника гендиректора заплатила $50 тис. тодішньому міністрові культури  Михайлу Кулиняку, і передала гроші через Лісничу. Останній одержання хабара заперечував. Незабаром Міністерство культури звільнило Лісничу, Прокаєва оголосила, що її слова про хабар зрозуміли перекручено, і незабаром була відновлена ​​на посаді. Згодом гендиректором заповідника був призначений Любомир Михайлина, а посаду заступника гендиректора з міжнародного співробітництва скоротили.

Восени, коли скандал в лаврі затих, стало відомо, що Прокаєва розлучилася зі своїм третім чоловіком - бізнесменом Сергієм Прокаєвим. Причин розлучення вона не назвала, але заявила, що більше заміж виходити не збирається.

Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник - найбільший музейний комплекс України, чинний на території Верхньої Києво-Печерської лаври. У заповіднику зосереджені 144 споруди, 122 з них є пам'ятками історії та культури. Заповідник щорічно відвідують сотні тисяч туристів.

Досьє на Владу Прокаєву
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини