RU

Програма фестивалю "Нове німецьке кіно"

06.10.2010, 13:00
Програма фестивалю
7a6536366d28d903ce0520678b53ce22.jpg

Програма фестивалю "Нове німецьке кіно"

Щорічний фестиваль "Нове німецьке кіно" з 7 жовтня стартує в кінотеатрах найбільших міст України. Протягом місяця українського глядача познайомлять з найкращими фільмами Німеччини, серед яких новий фільм Фатіха Акіна "Душевна кухня", картина "Фантомний біль" з Тілем Швайгером у головній ролі, драма "Чужа", а також фільм "Всі інші", що отримали "Срібного ведмедя" в Берліні. Відкриє фестиваль комедія "Парукарка" Доріс Доррьє - історія про господиню маленької перукарні, що вирішила потягнутися з елітним салоном краси.

Романтична комедія "Перукарка"
Безробітна, але оптимістка в житті, Каті вирішує круто змінити своє життя і влаштовується на роботу, про яку так давно мріяла, - в елітному салоні краси. Каті, яка вчилася на перукаря ще за часів НДР, готова вийти на роботу хоч завтра, але її кандидатуру відхиляє власниця салону місіс Крігер. Справа у тому, що Каті - жінка пишна, не відповідає "високим стандартам закладу". Але Каті не збирається так легко відмовлятися від своєї мрії і вирішує відкрити свою власну перукарню у колишньому приміщенні азіатського ресторанчика по сусідству з салоном Крігер.
Режисер - Доріс Доррьє. У ролях: Габріела Марія Шмайде, Наташа Лавісцуз, Кім Ір-Юнг, Крістіна Гроссе, Рольф Цахер.

Комедія "Душевна кухня"
Зинос Казанцакіс має ресторанчик, який повільно "загинається" на околиці Гамбурга. Купка постійних клієнтів напам'ять знає меню, яке складається з декількох рядків на одному листі паперу. Здається, що всі тридцять три нещастя падають на голову Зіносу. З в'язниці виходить його розпусний брат. Завдяки приятелю, який мріє прибрати до рук ресторан, на порозі з'являється санітарна інспекція, а потім і податкова міліція. На додаток подружка кидає його і тікає у Шанхай. Вихід може бути тільки один - запросити відмінного шеф-кухаря і зробити свій ресторан найкрутішим закладом Гамбурга, а заодно вирішити проблеми особистого характеру.
Режисер - Фатіх Акін. У ролях: Адам Боусдукос, Моріц Блябтрой, Біроль Юнель.

Мелодрама "Всі інші"
Кріс і Гітті - закохана пара, яка проводить свою відпустку на Сардинії. Він - молодий архітектор, вона працює у рекламному агентстві. Двічі їхнє усамітнення переривають дві інші молоді пари: у першої щойно народилася дитина, а друга збирається це зробити. Через це втручання майже непомітно у відносинах Кріса і Гітті з'являються напруження і взаємне роздратування.
Режисер - Марен Аде. У ролях: Біргіт Мініхмаєр, Ларс Айдінгер, Ханс-Йохен Вагнер.

Драма "Чужа"
Умай вирішує кинути свого деспотичного чоловіка і разом з маленьким сином Джемом виїжджає зі Стамбулу. Вона повертається в Берлін, де народилася і провела велику частину свого життя. Її несподіваний приїзд породжує нерозуміння з боку родичів, які свято дотримуються традицій турецької діаспори. Рідня Умай вважає, що дитина повинна жити з батьком, і, щоб не втратити сина, Умай змушена знову бігти і починати життя з чистого листа.
Режисер - Фео Аладаг. У ролях: Сібел Кекіллі, Нізам Шіллер, Сеттар Танрійоген.

Драма "Фантомний біль"
Марк щасливий. Він гарний, привабливий, цікавий співрозмовник, приваблює жінок. Весь свій вільний час присвячує подорожам на велосипеді. Якщо не зайнятий якою-небудь випадковою роботою, він завжди зі своїм байком, у подорожі по світу. Але інша сторона Марка не така приваблива. У нього немає грошей, він безвідповідальний п'яниця і серцеїд. Однак настає день, який змінює все його життя. У жахливій аварії він втрачає ліву ногу. Тільки вийшовши з лікарні, Марк намагається поводитися як раніше, жартує, фліртує, вдає, що нічого не трапилося. Він намагається задушити в собі удар долі, поки не зустрічає Ніки, в яку закохується.
Режисер - Маттіас Емке. У ролях: Тіль Швайгер, Яна Палласке, Стіпе Ерчег, Луна Швайгер.

Фестиваль "Нове німецьке кіно" пройде у Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Львові, Одесі і Харкові.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини