RU

Продаж альбомів Майкла Джексона зріс більше ніж у 40 разів

02.07.2009, 09:44

Після смерті співака Майкла Джексона продаж його альбомів зріс більше ніж у 40 разів. Як повідомили представники дослідницької компанії "Nielsen SoundScan", за тиждень, що минув з дня смерті виконавця, у США було продано понад 422 тис. дисків, у той час, як тижнем раніше було продано лише близько 10 тис. його альбомів.

При цьому, за даними представників музичного журналу "Billboard", на які покликається ІТАР-ТАСС, альбоми М.Джексона зайняли перші дев'ять місць у публікованому журналом рейтингу "Top Pop Catalog Albums". Як вказують представники видання, жоден з альбомів співака не може бути включений у "Топ 200", оскільки до цього переліку потрапляють лише нові записи, але у випадку, якби це було можливе, то альбоми "Thriller", "Number Ones" і "The Essential Michael Jackson" зайняли б три перші місця і відтіснили б на четверте місце за рівнем продажу лідера нинішнього хіт-параду - альбом "The E.N.D."

Крім того, композиції М.Джексона стали лідерами за кількістю зкачувань у музичному інтернет-магазині "ITunes" у 21 країні світу.

Легендарний співак помер у ніч на 26 червня в США через зупинку серця. М.Джексон почав свою музичну кар'єру ще в 11 років. Він став найуспішнішим сольним артистом в історії поп-музики. На його рахунку численні премії "Grammy" і потрапляння на першу сходинку американських чартів продажу. Альбом М.Джексона "Thriller" потрапив у Книгу рекордів Гінеса як диск, що найкраще продається.

Майкл Джексон: біографія і добірка новин >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини