RU

При передачі картин в мерію Музей історії Києва втратив 55 експонатів

11.11.2010, 11:49

У Київській міській державній адміністрації буде проведена інвентаризація художніх полотен, які були передані з фондів Музею історії міста Києва для оформлення кабінетів керівництва столиці. Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі КМДА, після цього картини повернуть у фонди музею.

За інформацією Головного управління культури, з 1992 по 2006 роки Музей історії міста Києва передавав КМДА художні роботи для оформлення приміщень мерії. Прийом і передача експонатів здійснювалися відповідно до чинних нормативних документів. Протягом останніх років більшість робіт були повернені, однак деякі досі залишаються в приміщенні міської адміністрації.

У 2007 і 2008 роках в Музеї історії Києва була проведена звірка наявності з обліково-фондовою документацією музейних предметів групи "Живопис". Під час звірки недорахувалися 111 живописних робіт, за цим фактом відділом міліції Шевченківського райуправління було порушено кримінальну справу.

У зв'язку з цим працівники музею почали повну звірку наявності музейних предметів з обліково-фондовою документації, внаслідок якої в кінці 2008 року було знайдено 56 музейних предметів. Робота над пошуком ще 55 робіт триває.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини