RU

Претенденту на "Оскар" заборонили з'являтися на церемонії нагородження

03.03.2010, 17:30

Одному з чотирьох продюсерів номінованих на "Оскар" картини "Повелитель бурі" заборонено бути присутнім на майбутній 7 березня церемонії вручення цих нагород. Таким чином Американська академія кіномистецтва покарала Ніколя Картьє за "негідну поведінку".

Як повідомляє "Взгляд", продюсера звинуватили у порушенні суворих правил етики - спроби переконати кіноакадеміків віддати перевагу "Повелителю бурі" і не голосувати за епопею "Аватар". Остання висунена на взяття "Оскарів" у дев'яти номінаціях і вважається основним суперником "Повелителя бурі".

Рішення про покарання порушника етики прийняв у вівторок виконавчий комітет продюсерів американської кіноакадемії. Ім'я Н.Картьє в списку претендентів на "Оскар" у категорії "Найкращий фільм" стоїть поряд з іменами режисера картини Кетрін Бігелоу, сценариста Марка Боала і продюсера Грега Шапіро. Якщо продюсеру буде присуджена нагорода, він зможе забрати її тільки після церемонії.

Нагадаємо, що Н.Картьє розсилав по електронній пошті членам кіноакадемії послання із закликом голосувати за "Повелителя бурі", а не за "картину, зйомки якої коштували $500 млн.", маючи на увазі "Аватар". Таким чином продюсер порушив закони кіноакадемії, "намагаючись промотувати фільм або досягнення, кинувши тінь на конкуруючі фільми або досягнення", - наголосила офіційний представник академії Леслі Унгер.

Покарання за подібний тиск могло варіюватися від позбавлення Н.Картьє квитків на церемонію вручення нагород до виключення "Повелителя бурі" зі списку десяти претендентів на "Оскар" у номінації "Найкращий фільм" року.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини