RU

Прем'єри кінопрокату: "Суддя Дредд", "Орда" і "Патруль"

20.09.2012, 13:04
Прем'єри кінопрокату:
Постер до фільму "Суддя Дредд"

З 20 вересня в українських кінотеатрах стартують чотири прем'єри - фантастичний бойовик "Суддя Дредд 3D", російська історична драма "Орда", романтична комедія "Селест і Джессі: Навіки разом" і кримінальний трилер "Патруль". Окремі кінотеатри покажуть італійську мелодраму "Присутність пишноти".

"Суддя Дредд 3D"

Через кілька століть людство опиниться на межі самознищення, захлинаючись у кривавих злочинах, смертельних гріхах і безладних вбивствах. Влада, яка вже втратила всякий авторитет і легітимність, йде на крайні заходи і запроваджує інститут Суддів - універсальних поліцейських, а за сумісництвом і прокурорів, які покликані спростити весь процес затримання, слідства і судових тяжб, поєднуючи в одній особі всі посади охоронців і захисників правопорядку. Є серед них і легендарний суддя Дредд, який пересаджав і розстріляв не одну сотню гвалтівників, терористів і жадібних до людських страждань маніяків. Саме він вселяє надію, що на вулиці вдасться повернути порядок, закон і тишу.

Режисер: Піт Тревіс. У ролях: Карл Урбан, Джейсон Коуп, Олівія Тірлбі, Рейчел Вуд, Анділ Мнгаді, Портес Ксандо Стінкамп.

"Орда"

У середині XIV століття влада Орди простягається над більшою частиною Євразії. Платить дань східному сусідові і Московське князівство. Коли ханшу Тайдулу нищить важка недуга, жоден цілитель виявляється не в силах їй допомогти. Тоді в Орду викликають московського митрополита Алексія, якого ординці вважають "великим чаклуном". На карту поставлена ​​доля всього князівства. Однак і сам Алексій не знає, чим обернеться його подорож в Орду.

Режисер: Андрій Прошкін. У ролях: Максим Суханов, Андрій Панін, Віталій Хаєв, Олександр Яценко.

"Селест і Джессі: Навіки разом"

Селест і Джессі розлучилися півроку тому, але до цих пір живуть разом. Їх не розуміють друзі, а вони самі не розуміють, які почуття їх пов'язують. Кожен з них намагається будувати нові відносини, і все це відбувається на очах у колишньої половинки.

Режисер: Лі Толанд Крігер. У ролях: Рашида Джонс, Енді Семберг, Ерік Крістіан Олсен, Кріс Мессіна, Емма Робертс, Кріс Пайн


"Патруль"

Кращі копи Лос-Анджелеса, безстрашні і везучі напарники, які стали один одному як брати, одного разу залізли в саме лігво злочинного світу міста, по-дурному підставилися і самі стали мішенню ... Хто встигне першим розрядити обойму?

Режисер: Девід Ейєр. У ролях: Джейк Джілленхол, Майкл Пенья, Девід Харбор.

"Присутність пишноти"

Молодий кухар П'єтро одержимий ідеєю стати актором і заради здійснення своєї мрії переїжджає до Риму. У його житті з'являються нові люди. Незабаром в будинку починають відбуватися дивні речі: меблі та інші предмети рухаються самі по собі. Життя П'єтро перетворюється на справжній спектакль. Будучи впевненим, що в квартирі оселилися примари, герой з головою занурюється в саму незвичайну пригоду у своєму житті.

Режисер: Ферзан Озпетек. У ролях: Еліо Джерман, Паола Міначчоні, Беппе Фіореллі, Маргеріта Буй, Бьянка Наппі.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини