RU

Прем'єри кінопрокату: фентезі "Хмарний атлас", комедія і жахи

08.11.2012, 09:52
Прем'єри кінопрокату: фентезі
Постер до фільму "Хмарний атлас"
"Хмарний атлас"

Шість оповідань, шість часових і просторових локацій, шість історій, пов'язаних між собою реінкарнацією однієї душі. 500 років, які охоплюють розповіді, простягаються від ХІХ століття до апокаліптичного майбутнього і розкривають тему дуалістичності добра і зла, а також показують, як минуле переписується кожен раз тими, хто контролює сьогодення.

Режисери: Том Тиквер, Лана Вачовські, Енді Вачовські ("Матриця"). У ролях: Том Хенкс, Холлі Беррі, Х'юго Уівінг, Х'ю Грант, Джим Стерджесс, Сьюзен Сарандон, Бен Уішоу, Кіт Девід, Джим Бродбент, Джеймс Д'Арсі, Гец Отто.

"Як по маслу"

Історія про дівчинку, яку удочерили у маленькому містечку на Середньому Заході і яка відкриває в собі талант вирізання скульптур з вершкового масла. На щорічному місцевому конкурсі їй доведеться позмагатися з амбітною жінкою, яка раніше не знала конкурентів у цьому ремеслі. У фільмі переплетено кілька сюжетних ліній, присутні відчайдушний гумор про секс і політику, а також багато скульптур з вершкового масла.

Режисер: Джим Філд Сміт. У ролях: Дженніфер Гарнер, Ешлі Грін, Х'ю Джекман, Олівія Уайлд, Яра Шахиді.

"Прокляття 3D"

У школі для дівчаток ходять чутки, що в Інтернеті є "проклятий" файл, на якому записано самогубство. Всі, хто побачить це відео, вбивають себе. Спочатку вчителька не вірить чуткам, але коли одна з учениць вкорочує собі віку, жінка вирішує розібратися. Відшукавши в Інтернеті нещасливий файл, вона ледь не гине разом зі своїм бойфрендом. Їй вдається дізнатися, що файл намагається викликати до життя божевільну Садако, чиє прокляття поширювалося через відеокасету в попередніх фільмаx. І йому це вдається. На героїню чекає фінальна битва з Садако за своє життя і життя свого коханого.

Режисер: Цутому Ханабуса. У ролях: Сатомі Ішіхара, Коджі Сето, Тсутому Такахаші, Шота Сомея.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини