RU

Прем'єри кіно: "Залізна леді", комедії та військова драма

01.03.2012, 09:14
Прем'єри кіно:
Кадр з фільму "Залізна леді"
З 1 березня в український кінопрокат виходить біографічна драма "Залізна леді", за яку Меріл Стріп, яка втілила образ колишнього прем'єр-міністра Маргарет Тетчер, отримала третій у своїй кар'єрі "Оскар". Також відбудеться прем'єра передсвяткової комедії "Мами", життєствердної комедії "Самогубці" та військової драми "Август. Восьмого".

"Залізна леді"


Фільм охоплює період від післявоєнної епохи, коли юна дочка бакалійника тільки починала свою політичну кар'єру, до середини нульових - коли колишній англійський прем'єр, яка правила країною з 1979 по 1990-й, живе тихим життям, проводячи ревізію своїх сімейних і політичних діянь.

Театральний режисер Філліда Ллойд, що дебютувала пару років тому мюзиклом "Mamma Mia!", пропонує відійти від канонів біографічного кіно. У фільмі немає психологічних мотивів, що стоять за часом не дуже моральними й виваженими вчинками героя, а є майже імпресіоністські фантазії на тему того, якою Тетчер могла бути на роботі й поза свого кабінету.

Режисер: Філліда Ллойд. У ролях: Меріл Стріп, Джим Бродбент, Річард Е. Грант.

"Мами"

Вісім історій в ліричній комедії про вісім таких різних мам: маму-міліціонера, маму зірку КВН, маму президента чи прем'єр-міністра, майбутню маму (вона не чекає дитину, а дитина, яка живе тільки з татом, чекає її), маму - працівницю кінотеатру , маму, яка не вміє готувати, маму - ведучу ранкової програми провінційного каналу, який практично ніхто не дивиться, а тому їй нічого не заважає між новинами й рецептами давати вказівки  синові, який залишився вдома, прямо з екрану.

Режисери: Карен Оганесян, Ельдар Салават, Сарік Андреасян, Дмитро Дюжев. У ролях: Анастасія Заворотнюк, Сергій Безруков, Михайло Пореченков, Гоша Куценко, Лія Ахеджакова, Ніна Русланова, Світлана Ходченкова, Дмитро Дюжев, Федір Добронравов.

"Самогубці"


Після невдалої спроби самогубства в одній лікарні опинилися двоє молодих людей - Толік та Олексій. В Олексія ця спроба суїциду перша, а у Толіка вже сімнадцята. І Толік пояснює своєму новому приятелеві, що покінчити з собою не так-то просто. Друзі вирішують триматися разом, тому що в команді добитися успіху легше, і вдвох у них точно все вийде. Вийшовши з лікарні, вони знайомляться з колишньою спортсменкою Мариною, яка віддала все життя підготовці до Олімпіади, але через важку травму вибула з гонки за медалями.

Режисер: Єгор Баранов. У ролях: Євген Стичкін, Олексій Воробйов, Оксана Акіньшина, Гоша Куценко, Вілле Хаапасало, Марат Башаров, Олександр Стриженов.

"Август. Восьмого"


Життя гарненької розлученої москвички Ксенії поглинула рутина: син Тьома важко переживає розлучення батьків, шанувальник зайнятий кар'єрою, мама втручається в особисте життя. Все міняється, коли колишній чоловік, офіцер миротворчих сил, просить Ксенію надіслати Тьому до нього - подихати гірським повітрям у кавказькому селі в будинку його батьків. Ілюзія повної безпеки зникає в той день, коли в місто входять ворожі танки. На екрані оживають комп'ютерні дракони й злі космічні демони, втягуючи живих людей у ​​вогняну вакханалію війни.

Режисер: Джаник Файзиев. У ролях: Світлана Іванова, Максим Матвєєв, Олексій Гуськов.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини