RU

Прем'єри кіно: "Ржевський проти Наполеона", бойовик і трилер

26.01.2012, 10:14
Прем'єри кіно:
Кадр із фільму "Ржевський проти Наполеона 3D"
З 26 січня в український кінопрокат виходить комедія від Студії Квартал-95 "Ржевський проти Наполеона 3D", бойовик "Мисливці за головами", фантастичний триллер "Інший світ: Пробудження" та трагікомедія "Третя зірка".

"Ржевський проти Наполеона 3D"
Бажаючи розвіяти нудьгу, Наполеон Бонапарт затіяв світову загарбницьку війну. Не пропускаючи жодної спідниці, "красавчег" Боня опиняється зі своєю армією біля воріт Першопрестольної. Російські полководці на чолі з Кутузовим вирішують підіслати до нього неприступну красуню, la femme fatal, щоб відволікти узурпатора від загарбницької діяльності. Тільки де знайти таку жінку? Яка справжня жінка встоїть перед чарівністю цього великого бабія? Несправжня! У сенсі - перевдягнений чоловік! І такий чоловік є - поручик Ржевський, який відбуває "довічне" за пропаганду сексуальної революції.

Режисер: Маріус Вайсберг. У ролях: Володимир Зеленський, Павло Дерев'янко, Світлана Ходченкова, Михайло Галустян, Марат Башаров, Ксенія Собчак, Михайло Єфремов, Гоша Куценко, Сергій Гармаш, Жан-Клод Ван Дамм.

"Мисливці за головами"
Роджер Браун - блискучий "мисливець за головами", незамінний фахівець з підбору топ-менеджерів для найбільших фірм. Він може знайти потрібну людину на будь-яку посаду і його рекомендація - запорука отримання роботи. Щоб утримати красуню-дружину, що відкрила на гроші чоловіка картинну галерею в модному районі, Роджер, користуючись своїм службовим становищем, краде дорогі картини у претендентів на керівні посади. Одного разу він зустрічає голландця Класа Греве - ідеального кандидата для фірми, що спеціалізується на навігаційному обладнанні і одночасно власника картини Рубенса, що вважалася загубленою під час другої світової війни. Крадіжка і подальший продаж шедевра може допомогти Роджеру назавжди вирішити всі фінансові проблеми. Але раптово "мисливець за головами" сам перетворюється на здобич, і тепер полюють на нього самого.

Режисер: Мортен Тільдум. У ролях: Аксель Хенні, Ніколай Костер-Вальдано, Сінневе Макоді Лунд, Юльє Р. Ольгорд, Ейвінд Сендер.

"Інший світ: Пробудження"
Через дванадцять років у стані, близькому до коматозного, Селін дізнається про існування рідної чотирнадцятирічної доньки Нісси - гібрида вампіра та лікана. Тепер Селін необхідно завадити БіоКому створити суперліканов, які знищать їх усіх.

Режисери: Манс Марлінд, Бйорн Стейн. У ролях: Кейт Бекінсейл, Стівен Рі, Майкл Елі, Тео Джеймс, Індія Айслі.

"Третя зірка"
29-річний Джеймс невиліковно хворий. Він запрошує трьох своїх найближчих друзів у похід до затоки Барафундл - місця їх дитячих спогадів. Незважаючи на те, що думок про смерть не уникнути, їх подорож стає проривом до справжнього життя, повною одкровень, кохання і справжньої дружби.

Режисер: Хетті Далтон. У ролях: Бенедикт Камбербетч, Х'ю Бонневілль, Том Бурк, Джей Джей Фейлд.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини