RU

Прем'єри кіно: біографія Висоцького, "Любов утрьох" і мультфільми

01.12.2011, 12:50
Прем'єри кіно: біографія Висоцького,
Фото: kinopoisk.ru
"Висоцький. Спасибі, що живий"
Дія фільму розгортається в 1979 році, коли на одному з концертів Висоцькому стає погано з серцем. Він переживає клінічну смерть.
Режисер: Петро Буслов. У ролях: Оксана Акіньшина, Іван Ургант, Андрій Панін, Володимир Ільїн, Дмитро Астрахан, Сергій Безруков, Ганна Ардова, Володимир Меньшов.

"Любов утрьох"
Ханна і Симон довгі роки живуть разом і цілком щасливі. Але не все в їх відносинах йде гладко - безуспішні спроби виправити помилки молодості, відсутність дітей, романи на стороні. Разом вони пережили дуже багато, а що попереду? Все змінюється, коли в їхньому житті з'являється Адам. Для кожного з них він стає більше, ніж другом. Любовний трикутник може виявитися не цілком традиційним.
Режисер: Том Тиквер. Актори: Софі Роїзія, Себастьян Шиппер, Девід Штрісов.

"Ронал-варвар"
Ронал - найбільш нетиповий варвар на Землі. Його не цікавлять ні битви, ні завоювання, ні бенкети. Більш за все на світі йому хочеться, щоб всі просто залишили його в спокої. Але доля розпоряджається інакше. Одного разу злобний принц Вольказар, вождь ворожого племені, захоплює всіх варварів у полон, щоб принести їх у жертву богам і здобути владу над світом. На волі залишається лише Ронал. І тепер йому разом з поганим бардом Алібером, мускулистою дівою-войовницею Зандрою та і ельфом-метросексуалом Ельріком належить пройти безліч випробувань, щоб звільнити свій народ, знайти віру в себе і... кохання.
Режисери: Крестен Вестбьорг Андерсен, Торбйорн Крістофферсен, Філіп Ейнштейн Ліпскі.

"Веселі ніжки-2"
Невтомний пінгвін Мамбл, який колись підкорив своїм блискучим талантом танцюриста ціле плем'я імператорських пінгвінів, став батьком. Його малюк - Ерік, в точності такий же волелюбний і незалежний, як і тато, але зі своїми амбіціями та авантюрами, незважаючи на свій юний вік, вже здатний дати фору батькові і всім оточуючим. Кумиром малюка стає Могутній Свен - пінгвін, що вміє літати. У всьому дотримуючись і наслідуючи його, Ерік вперто не збирається вчитися танцювати, всупереч планам і переконанням Мамбла. Проте справжні труднощі і проблеми полягають в іншому, і, щоб їх подолати, Мамблу та Еріку належить забути про забобони і розбіжності, ставши на захист спільних інтересів та ідеалів.
Режисер: Джордж Міллер.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини