RU

Прем'єри українського кінопрокату: "Ялинки" і "Заплутана історія"

16.12.2010, 09:50
Прем'єри українського кінопрокату:
6c53e956f5530217a50891b6d155db6a.jpg

Прем'єри українського кінопрокату: "Ялинки" і "Заплутана історія"
З 16 грудня в українських кінотеатрах стартують російська новорічна комедія "Ялинки", казкова 3D-анімація від студії Walt Disney "Заплутана історія", а також відверта мелодрама "Жигола" - про життя дівчини, що надає екстравагантні послуги.

"Ялинки"
Події цієї новорічної комедії відбуваються у 11 містах Росії. Герої фільму - таксист і поп-діва, бізнесмен і актор, сноубордист і лижник, студент і пенсіонерка, пожежник і директриса, злодій і міліціонер, гастарбайтер і Президент Росії. Всі вони виявляються у самий переддень Нового року в дуже непростій ситуації, вийти з якої їм допоможе тільки диво... або Теорія шести рукостискань, згідно з якою кожна людина на землі знає іншу через шість знайомих.
Режисери: Ярослав Чеважевський, Тімур Бекмамбетов, Дмитро Кісельов. У ролях: Сергій Свєтлаков, Віра Брежнева, Іван Ургант, Катерина Вілкова, Артур Смольянінов, Сергій Гармаш, Віктор Вержбицький, Олександр Головін.

"Заплутана історія"
Привабливий розбійник Флінн подорожує по життю з легкістю лише тому, що він гарний, балакучий і удачливий. І здавалося, фортуна завжди на його боці, поки одного разу він не вибрав високу вежу в густій гущавині лісу як "спокійний" притулок. Флінн виявляється пов'язаним руками і ногами красунею на ім'я Рапунцель. У прямому і переносному значеннях вона прив'язує до себе юного авантюриста своїм надзвичайно довгим золотим волоссям. Замкнена у вежі і що відчайдушно шукає пригод, Рапунцель вирішує використати Флінна як квиток у великий світ. Спочатку комічне викрадення, потім невинний шантаж - і ось наші герої на волі. Разом з ними в авантюрну подорож відправляється бравий кінь-шукач Максимус, ручний хамелеон і зграя навіжених розбійників.
Режисер: Байрон Ховард.

"Жигола"
Молода дівчина відкидає скучне життя обивателів і занурюється у ваблячий і небезпечний світ темних пристрастей і великих грошей. Відтепер вона відома всім як Жигола - дівчина у чоловічому костюмі, що пропонує екстравагантні задоволення тільки обраним. Однак гра з почуттями не буває безкарною...
Режисер: Лор Чарпентьє. У ролях: Лу Дуайон, Марі Кремер, Тьері Лермітт, Ана Падран, Россі де Пальма.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини