RU

Прем'єри українського кінопрокату

21.07.2011, 10:03
Прем'єри українського кінопрокату - Фото
b6167641addcb9e0dac1aaad29abe61b.jpg

Прем'єри українського кінопрокату
З 21 липня в український кінопрокат виходить романтична комедія "Ларрі Краун" з Томом Хенксом і Джулією Робертс, комедія "Зоонаглядач", фантастичний триллер Ларса фон Трієра "Меланхолія", а також мелодрама "Ще один рік".

"Ларрі Краун"
Ларрі Краун - чоловік середніх років, який втрачає престижну роботу і вирішує почати все спочатку, відправившись вчитися у коледж. Там він потрапляє в клас до привабливої викладачки, яка також втратила мету життя і сприймає свою роботу, як важкий тягар. Можливо, герої подарують один одному надію і знайдуть себе?
Режисер: Том Хенкс. У ролях: Том Хенкс, Джулія Робертс, Тараджі П. Хенсон.

"Зоонаглядач"
Якщо людина розмовляє з тваринами, це означає, що вона їх любить, а якщо тварини заговорили з людиною, то це – безумство. Хоча є ще й інший варіант: мешканці зоопарку просто порушили обітницю мовчання, щоб допомогти своєму доглядачеві завоювати серце коханої дівчини.
У ролях: Кевін Джеймс, Розаріо Доусон, Леслі Бібб, Кен Жонг.

"Меланхолія"
Жюстина і Майкл святкують весілля в шикарному маєтку сестри нареченої та її чоловіка, а в цей момент до Землі наближається гігантська планета Меланхолія. З кожною годиною вона все ближче, і шансів на виживання у людства все менше…
Режисер: Ларс фон Трієр. У ролях: Кірстен Данст, Шарлотта Генсбур, Кіфер Сазерленд, Шарлотта Ремплінг, Джон Херт, Стеллан Скарсгард.

"Ще один рік"
Том і Джеррі – сімейна пара передпенсійного віку. Вечори та вихідні дні вони коротають з рідними і близькими – єдиним сином Джо, гострою на язик Мері, не дуже охайним другом дитинства Тома Кеном. Джо вже тридцять, але він досі не може зустріти свою другу половину і створити сім'ю. Мері близько п'ятидесяти, вона також ніяк не влаштує особисте життя і час від часу береться фліртувати із Джо, демонстративно ігноруючи закоханого в неї Кена. Сонячні ванни і гра в гольф, вечеря і неспішна бесіда, чай і вино. Сміх і сльози, підбадьорюючі поради і суперечки. Спілкування. Самотність. Похорони. Весілля. Весна, літо, осінь, зима. Ріка часу плине...
Режисер: Майкл Лі. У ролях: Джим Броудбенд, Леслі Менвілл, Рут Шин.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини