RU

Прем'єри українського кінопрокату

11.11.2010, 09:39
Прем'єри українського кінопрокату - Фото
73413dd047d83d3de96326f8f73599a2.jpg

Прем'єри українського кінопрокату

З 11 листопада в українських кінотеатрах стартують фантастичний трилер "Скайлайн", історико-пригодницька стрічка "Ярослав. Тисячу років тому", романтична комедія з Наталі Портман "Любов і інші обставини", а також біографічна драма про життя Льва Толстого "Остання неділя" - спільне виробництво Німеччини, Росії і Великобританії.

"Скайлайн"
Фільм розповідає про невелику кількість людей, що вижили і борються проти інопланетної загрози. На ранок після вечірки вони опиняються у світі, де людство потихеньку зникає: людей на вулицях затягує вгору сліпучий стовп світла. Прибульці взялися за "зачистку" Землі від людей, і тепер друзям потрібно боротися за життя з інопланетними тварюками.
Режисери: Колін Штраус, Грег Штраус. У ролях: Ерік Бальфур, Скотті Томпсон, Девід Зайас, Дональд Фейсон, Бріттані Деніел.

"Ярослав. Тисячу років тому"
Київська Русь, початок другого тисячоліття. Ростовські землі охоплені міжплемінними сутичками. У лісах, на дорогах і ріках господарюють розбійницькі банди. Розбійники продають людей хазарам, які сплавляють рабів в низов'я Волги для перепродажу. Щоб зупинити работоргівлю, молодому Князю Ярославу потрібно об'єднати землі і народи Ростова. Перемогти ворога можна тільки подолавши упередження і зупинивши релігійні і етнічні конфлікти всередині князівства. На місці знищеного розбійницького лігва Ярослав засновує місто, яке пізніше люди назвуть його ім'ям.
Режисер - Дмитро Коробкін. У ролях: Олександр Івашкевич, Светлана Чуйкіна, Олексій Кравченко, Віктор Вержбицький, Валерій Золотухін.

"Любов і інші обставини"
Успіний юрист, розумна і красива Емілі наважується відбити одруженого чоловіка. Після того як мета досягнута, вона переїжджає до свого коханого. Але піклуватися довелося не тільки про нього, а й про його п'ятирічного сина. Побутові проблеми закрутили бідну дівчину, не даючи їй ні секунди спокою. У якийсь момент її терпіння луснуло. І коли руки у Емілі опустилися, на допомогу прийшов той, від кого вона менше усього чекала підтримки. Маленький пасинок має намір взяти ситуацію під контроль і налагодити сімейні відносини. Чи вдасться юному миротворцю вирішити дорослі проблеми?
Режисер - Дон Рус. У ролях: Наталі Портман, Лайза Кудроу, Скотт Коен.

"Остання неділя"
Картина розказує про останній період життя письменника Льва Толстого. Проживши довге життя, втомившись від відчуженості і ворожнечі у відносинах з дружиною Соф'єю Андріївною, в ніч на 28 жовтня 1910 року, о п'ятій годиін ранку з 39 рублями в кишені Лев Толстой таємно поїхав з будинку. Застудившись по дорозі, він захворів запаленням легенів і знайшов останній притулок на станції Астапово.
Режисер - Майкл Хоффман. У ролях: Крістофер Пламмер, Хелен Міррен, Пол Джаматті, Джеймс Макевой, Керрі Кондон.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини