RU

Прем'єри українського кінопрокату

02.12.2010, 17:50
Прем'єри українського кінопрокату - Фото
2e2d8d2d7122404f13d7e583e4d1226c.jpg

Прем'єри українського кінопрокату
З 2 грудня в українських кінотеатрах стартують італійська романтична комедія "Пробач, хочу з тобою одружитися", боєвик-фентезі "Шлях воїна", комедія про божевільних експериментаторів "Диваки 3" у форматі 3D, а також кінодебют гуру вуличних художників Бенксі "Вихід через сувенірну лавку". Крім того, у багатьох кінотеатрах вже з 3 грудня можна буде побачити "Хроніки Нарнії: Завойовник Зорі".

Комедія "Пробач, хочу з тобою одружитися"
Продовження романтичної історії, початої у фільмі "Пробач за кохання". Алекс і Нікі, незважаючи на різницю у віці, вирішили одружитися. Але чим ближче день весілля, тим частіше у Нікі виникають сумніви з приводу цієї події.
Режисер: Федеріко Моччіа. У ролях: Рауль Бова, Мікела Кваттрочіокке, Андреа Монтоволі.

Фентезі "Шлях воїна"
Великий воїн Янг, знищуючи ворогів свого клану, не зміг вбити маленьку дівчинку, за що був засуджений до смерті. Янг тікає і знаходить притулок у глухому містечку на Дикому Заході, жителі якого живуть у постійному страху перед бандою безжалісного Полковника. Разом з метательницею ножів Лінн, яка з першого погляду зачіпає його серце, Янг піднімає містян на боротьбу з бандитами. Але тут місцевий п'яниця Рон попереджає Янга про те, що в місто прибувають його вороги зі сходу. Великий воїн знову повинен оголити свій меч...
Режисер: Лі Снгму. У ролях: Чан Дон-Ган, Кейт Босворт, Джеффрі Раш, Денні Хьюстон.

Комедія "Диваки 3"
Скандальна, саркастична, груба абсолютно навіжена команда Джонні Ноксвіла знову готова шокувати, смішити і зривати дах, і цього разу вони здивують ще більше. Тепер кожний може стати майже співучасником подій, оскільки спостерігати за витівками диваків можна буде у форматі 3D. Фільм складається з ряду екстремальних трюків, нерядових жартів і шалених експериментів - все це випробує на власній шкурі ця шалена компанія. Ніколи не знаєш - плакати чи сміятися від їхніх витівок, адже вони демонструють те, що кожний потай хотів зробити, але боявся спробувати.

"Вихід через сувенірну лавку"
Фільм присвячений новаторам сучасного мистецтва - "Street art". Але це не один із стандартних документальних фільмів з масою інтерв'ю і енциклопедичних фактів. Це, швидше, фільм про зйомки псевдодокументального фільму. Один із головних героїв - звичайна людина, у нього сім'я, діти, свій магазин, через який він провертає деякі махінації з одягом. Але його дуже тягне у світ вуличного мистецтва. Через свого кузена, вуличного художника, він поступово занурюється у цю культуру, знайомиться з новими людьми і зрештою добирається до самого гуру художників "Street art" Бенксі.
Режисер: Бенксі. У ролях: Рис Айфенс.

Фэнтези "Хроніки Нарнії: Завойовник Зорі"
Едмунд, Люсі, їхній кузен Юстас і король Каспіан відпливають на кораблі "Завойовник Зорі" на пошуки друзів батька Каспіана - семи лордів: Ревеліана, Берна, Аргоза, Мавроморна, Октезіана, Рестімара і Рупа, вигнаного під час недовгого правління тирана Міраза.
Режисер: Майкл Ептід. У ролях: Бен Барнс, Скандар Кейнс, Джорджі Хенлі, Уілл Поултер, Лаура Брент.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини