RU

Прем'єри тижня: "Ромовий щоденник" з Джонні Деппом, жахи і комедія

20.10.2011, 09:47
Прем'єри тижня:
8eec5e2045579d38a1588c839fae1dc0.jpg

Прем'єри тижня: "Ромовий щоденник" з Джонні Деппом, жахи і комедія

З 20 жовтня в українських кінотеатрах виходить пригодницька драма "Ромовий щоденник" з Джонні Деппом в головній ролі, фантастичний триллер "Дещо", фільм жахів "Паранормальне явище 3" та романтична комедія "Закохані невротики".

"Ромовий щоденник"
Кінець 50-х. Журналіст Пол Кемп кидає роботу в престижному нью-йоркському виданні, виїжджає в Пуерто-Ріко, влаштовується кореспондентом в англомовній газетці міста Сан-Хуана. Тут все коштує копійки – ром, який ллється рікою, машини, яхти, дружба з такими ж невдахами, як і він, саме життя. Йому за тридцять, він шукає себе, він живе в очікуванні години, коли зрозуміє: ще рано пускати кулю в лоб, тут ще є, на що подивитися.
Режисер: Брюс Робінсон. У ролях: Джонні Депп, Аарон Екхарт, Ембер Херд, Річард Дженкінс.

"Дещо"
Антарктика – ідеальна схованка, багато таємниць приховують гігантські шари льоду. Зачаровані перспективою відкрити невідоме серед сніжної пустелі, норвезькі вчені натрапили на бункер, де переховуються істоти явно не з цієї планети. Все, що треба тепер, – вижити.
Режисер: Маттіс Ван Хейніген мол. У ролях: Джоел Еджертон, Ульріх Томсен, Ерік Крістіан Олсен, Мері Елізабет Уїнстед.

"Паранормальне явище 3"
Природа цього феномена невідома, невідомі мотиви, неможливо передбачити його дії, але немає нікого, хто б не знав про наслідки зустрічі з ним. Прозора істота, яка може керувати людиною, її тілом, душею і долею, тому фізична смерть – це не гірший вихід.
Режисери: Генрі Джуст, Еріель Шульман. У ролях: Кэті Фезерстон, Спрейг Грейден, Крістофер Ніколас Сміт, Брайан Боланд, Марк Фредрікс.

"Закохані невротики"
Скромний кондитер Жан-Рене і його нова приваблива співробітниця Анжеліка – ідеальна пара: вони обидва без розуму від шоколаду, романтичної музики і паризьких вечорів під розлогими каштанами. Але обидва жахливо соромливі, і жоден з них ніяк не наважиться зробити рішучий крок назустріч поклику серця. Чи зможуть призначені один одному закохані подолати природну несміливість або так і призначено їм поодинці відвідувати збори Товариства анонімних романтиків?
Режисер: Жан-Пьєрр Амері. У ролях: Бенуа Пульворд, Ізабелль Карре, Лорелла Кравотта, Сванн Арло.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини