RU

Прем'єри тижня: "Дівчина з татуїровкою дракона" і "Найкращий фільм 3-ДЕ"

20.01.2011, 16:35
Прем'єри тижня:
f18834f832d243dd905d6d7cd7e41c24.jpg

Прем'єри тижня: "Дівчина з татуїровкою дракона" і "Найкращий фільм 3-ДЕ"

З 20 січня в український кінопрокат виходить екранізація світового бестселера Стіга Ларссона "Дівчина з татуїровкою дракона" і російська комедія з Гаріком "Бульдогом" Харламовим "Найкращий фільм 3-ДЕ".

"Дівчина з татуїровкою дракона"
Мікаель Блумквіст - талановитий журналіст, який вірою і правдою домагається справедливості у найскандальніших справах - несподівано терпить фіаско у своїй діяльності, внаслідок чого змушений відбути термін позбавлення волі. Водночас впливова людина Хенрік Вангер доручає йому справу про зникнення племінниці, яка таємничо зникла з маєтка Вангерів, про яку ось вже багато років немає ніяких новин. Спроби Хенріка розшукати родичку виявилися невдалими. Будучи скептиком, Мікаель спочатку не вірить в успіх розшуків, але незабаром виявляє заплутану і вражаючу історію, пов'язану із сімейством Вангерів. У цьому журналісту допомагає неформальна персона Лісбет Саландер, що прославилася не тільки геніальним розумом, фотографічною пам'яттю, але й прекрасними хакерськими здібностями.
Режисер: Нільс Арден Обплев. У ролях: Мікаел Нюквіст, Нумі Рапас, Пітер Абер, Свен-Бертиль Таубе, Петер Андерссон, Інгвар Хірдвалль, Маріка Лагеркранц, Лєна Ендре.

"Найкращий фільм 3-ДЕ"
Макс Круч (Гарік Харламов) - недооцінений режисер-аматор. Його фільм не був прийнятий на конкурс "Найкращий фільм Росії", і він змушений підробляти відеопіратом. Водночас для участі у фіналі конкурсу російські кіноакадеміки відібрали сім картин найвідоміших режисерів. До церемонії нагородження переможця єдині примірники фільмів закриваються у секретний сейф. Але ватажок банди відеопіратів Віктор Палич підкуповує організатора премії Едуарда Рикова, щоб отримати картини для неліцензійного копіювання. Перевезти фільми від Рикова до Віктора Палича повинен Макс Круч та його друг Саня. Вони провалюють завдання: плівки втрачаються, друзів починають розшукувати. Єдиний спосіб вижити - за декілька днів перезняти втрачені фільми.
Режисер: Кирило Кузін. У ролях: Гарік Харламов, Катерина Кузнецова, Олександр Балуєв, Михайло Єфремов, Олександр Семчев, Петро Вінс, Валентин Смірнітський, Ніна Русланова, Сергій Маковецький, Гарік Мартіросян.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини