RU

Прем'єри кінопрокату: "Вагітний" Дюжев та "2 дні" з Бондарчуком

08.09.2011, 10:27
Прем'єри кінопрокату:
0386f1f001922a5fda87f5c6f39629c0.jpg

Прем'єри кінопрокату: "Вагітний" Дюжев та "2 дні" з Бондарчуком

З 8 вересня в український кінопрокат виходить сімейна комедія "Вагітний" з Дмитром Дюжевим і Михайлом Галустяном в головних ролях, романтична комедія "2 дні" з Федором Бондарчуком та Ксенією Раппопорт, комедія "Спокусник" з Тілем Швайгером, а також бойовик "Коломбіана".

"Вагітний"
Головний герой – ведучий новин на музичному каналі Сергій Добролюбов. Своїм консерватизмом він явно вибивається з колективу модного каналу. Його скепсис по відношенню до чогось нового – привід для насміхань колег. Він точно не "зірка" каналу. Сергій з дружиною дуже хочуть дитину, але у них з цим проблеми. Допомогти їм може диво, але Сергій в дива не вірить... до певного моменту. Чарівним образом бажання Сергія мати дитину виповнюється і він... вагітніє! Тепер наш герой має виступити перед близькими живим доказом того, що дива трапляються. Але друг Жора проявив цілком практичний підхід до дива. Жора переконав Сергія, що вагітність - не привід ховатися, а можливість здобути славу та гроші. Шоу "Вагітний" стає найпопулярнішим телевізійним проектом, а його головний герой, Сергій Добролюбов, – справжньою зіркою. Але поєднання статусів "чоловіка при надії" та "зірки" виявляється непростою задачею.
Режисер: Сарік Андреасян. У ролях: Дмитро Дюжев, Ганна Сєдокова, Михайло Галустян, Дмитро Шаракоїс.

"2 дні"
Петро Дроздов, високопосадовець з Москви, приїжджає до провінційного музею напівзабутого класика російської літератури на прохання губернатора області, який хоче відняти у музею земельні володіння і побудувати на них нову резиденцію. І спочатку Дроздов підтримує це рішення, але знайомство з Машею, молодим літературознавцем, яка працює в музеї заступником директора, змінює його погляд не тільки на цю проблему, але й взагалі на все його життя...
Режисер: Авдотья Смірнова. У ролях: Федір Бондарчук, Ксенія Раппопорт, Ірина Розанова, Костянтин Шелестун, Андрій Смирнов, Борис Каморзін.

"Спокусник"
Письменник Генрі страждає від нещасливого кохання і творчої кризи. Як сніг на голову на нього звалюється пропозиція про роботу над сценарієм кінострічки, в якій візьме участь його колишня подруга Катаріна, в яку він закоханий і понині. З'являється надія на другий шанс, але поява восьмирічної Магдалени все міняє.
Режисер: Тіль Швайгер. У ролях: Тіль Швайгер, Емма Швайгер, Джасмін Джерат, Семюел Фінци, Мерет Беккер.

"Коломбіана"
Кат було лише десять років, коли на її очах невідомі жорстоко вбили її батьків. Дівчинка зуміла втекти від бандитів і знайти притулок в Чікаго у свого дядька. Тепер Кат - професійна вбивця. Будь-що вона повинна розплутати клубок давнього злочину і помститися за смерть батьків. Всі сліди ведуть до колумбійського наркобарона Дона Лусаа. Єдине, що з'єднує дівчину-вбивцю зі світом звичайних людей, — це її коханий, який не здогадується, чим насправді займається його подружка.
Режисер: Олив'є Мегатон. У ролях: Зої Салдана, Майкл Вартан, Ленні Джеймс, Коллам Блю, Макс Мартіні, Хорді Молла, Сем Дуглас, Бо Брассо, Біллі Слоутер, Джей Амор.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини