RU

Прем'єри кінопрокату: останній "Гаррі Поттер" і комедія з Софі Марсо

14.07.2011, 11:22
Прем'єри кінопрокату: останній
a70e64dba3eabfb28f7ece250b150647.jpg

Прем'єри кінопрокату: останній "Гаррі Поттер" і комедія з Софі Марсо
На цьому тижні в український кінопрокат виходить "Гаррі Поттер та Смертельні Реліквії. Частина 2" і романтична комедія "Велика маленька Я" з Софі Марсо в головній ролі.

"Гаррі Поттер та Смертельні Реліквії. Частина 2"
У грандіозному останньому розділі битва між добрими і злими силами світу чарівників переростає у загальну війну. Ставки ще ніколи не були такими високими, а пошук притулку — таким складним. І може статися, саме Гаррі Поттеру доведеться пожертвувати всім у фінальній битві з Волан-де-Мортом. Чи здатний наш герой врятувати світ? І все закінчиться тут.
Режисер: Девід Йєтс. У ролях: Алан Рікман, Деніел Редкліфф, Емма Уотсон, Руперт Грінт, Ральф Файнс, Гарі Олдман, Майкл Гембон, Емма Томпсон, Джон Херт, Келлі Макдональд, Міранда Річардсон, Джим Бродбент, Хелен МакКрорі, Хелена Бонем Картер.

"Велика маленька Я"
Колись успішна бізнес-леді Марго Флор була маленькою дівчинкою, якій ким тільки не хотілося стати в майбутньому: від дослідниці морських глибин до завойовниці інших планет. Але доля розпорядилася інакше: тепер Марго укладає операції на мільйони євро, її життя розписане по хвилинах на найближчі півроку і навіть зі своїм коханим, англійцем Малькольмом, вона зустрічається в спокійній обстановці не частіше ніж раз на місяць. І ось одного разу немолодий нотаріус Фернан Меріньяк приносить їй листа, що починається словами: "Люба Я, мені зараз сім років і я пишу цього листа, щоб ти не забула обіцянки, які дала собі, і пам'ятала, ким хочеш бути..."
Режисер: Ян Самюель. У ролях: Софі Марсо, Мартон Чокаш, Мішель Дюшоссуа, Джонатан Цассаї, Еммануель Гренвольд.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини