RU

Прем'єри кінопрокату: "Джонні Інгліш" та "Піна 3D"

15.09.2011, 10:33
Прем'єри кінопрокату:
8b5af2864ead5dbda715f6482d02b390.jpg

Прем'єри кінопрокату: "Джонні Інгліш" та "Піна 3D"

З 15 вересня в український кінопрокат виходить комедійний бойовик "Агент Джонні Інгліш: Перезапуск" з Роуеном Аткінсоном в головній ролі, перший артхаусний фільм в 3D "Піна" і триллер "Пастка" з Хіларі Суонк.

"Агент Джонні Інгліш: Перезапуск"
Англійський спецагент – класика жанру, Роуен Аткінсон – класика гумору. Вірний підданий королеви виходить на міжнародний рівень. Англія потребує захисту і без свого героя не обійтися, тому баритися не можна, Джонні Інгліш налаштований рішуче! Головне, щоб він не спіткнувся об поріг, коли буде стрімко вибігати з будинку.
Дія фільму розвертається через вісім років після подій попереднього фільму, і з тих пір кар'єра сера Джонні Інгліша йде на спад. Після того, як агент провалив місію в Мозамбік, він живе в печері в горах Тибету, ховаючись від всіх через сором і обвинувачення. Але йому дають ще один шанс. Британська розвідка знов потребує його, і їй треба повернути агента, щоб той зірвав змову групи кіллерів, плануючих вбити китайського прем'єр-міністра.
Режисер: Олівер Паркер. У ролях: Роуен Аткінсон, Джилліан Андерсон, Домінік Уест, Розамунд Пайк, Деніел Калуя.

"Піна 3D"
Документальна кінопоема Віма Вендерса про одну з найбільш екстраординарних хореографів ХХ віку, Піну Бауш, яка померла літом 2009 року. В основі фільму – чотири найголовніші постановки Піни, які вона встигла відібрати для цього проекту: "Кафе Мюллер" - танець зі столами і стільцями; культова "Весна Священна", яку танцюють на сцені, покритій торфом; монументальний "Повний місяць", сценографія якого включає величезну скелю на півсцени; і "Контактхоф" – балет тілесних емоцій. Піна Бауш була відома своїм методом "questioning" – в ході роботи над новою постановкою вона задавала питання своїм танцюристам, які відповідали їй танцем. Подібним чином Вім Вендерс попросив артистів ансамблю Танцтеатр висловити в русі свої почуття до Піни.
Режисер: Вім Вендерс. У ролях: Піна Бауш, Райнер Бер, Андрій Березін.

"Пастка"
Мільйони самотніх жінок знімають квартири. Вони не замислюються про те, хто жив там до них. Вони не знають господарів. Їм не приходить в голову змінити замок. Розлучившись з чоловіком, молода лікар Джульєтт Деверо починає нове життя в просторій зйомній квартирі. Апартаменти настільки гарні, що Джулія не може повірити своєму щастю. Незабаром, однак, Джулія починає підозрювати, що не одна у власному будинку. Виявляється, симпатичний домовласник Макс обрав її жертвою для своєї смертельної гри в кішки-мишки.
Режисер: Антті Джокінен. У ролях: Хіларі Суонк, Джеффрі Дін Морган, Лі Пейс, Пенні Бальфур.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини