RU

Пост гендиректора палацу "Україна" пророкують Ігорю Ліхуті

03.08.2010, 10:16

Ігоря Ліхуту, продюсера і чоловіка Таїсії Повалій, називають найбільш вірогідним претендентом на крісло гендиректора Національного палацу "Україна". Про це повідомляє "Газета по-київськи" за результатами опитування експертів в сфері культури.

Учора мали призначити нового директора головного концертного майданчика країни, який замінив би на цьому посту Миколу Мозгового. Проте, наразі офіційне рішення ще не оголошене.

Так, народний артист України і екс-голова столичного управління культури Олександр Биструшкін вважає, що заміну М.Мозговому знайти буде складно: "Є багато різних особистостей, які хотіли б зайняти цю посаду. Керувати палацом "Україна" - це керувати великими грошима. Є припущення, що директором можуть призначити Ігоря Ліхуту. І я - за таке рішення. Ігор відомий як в Україні, так і за рубежем. У культурі і в шоу-бізнесі він як риба у воді".

На думку О.Биструшкіна, І.Ліхута "буде думати не про те, щоб набити власну кишеню, а про те, щоб Палац культури "Україна" залишався таким же, як і при Миколі Мозговому".

У свою чергу, актор Володимир Горянський також назвав І.Ліхуту одним з можливих кандидатів: "Це має бути знаюча людина, що має величезні зв'язки і контакти. Це може бути як Ігор Ліхута, так і Ян Табачник. Та й, якби мені запропонували, я б не відмовився. Хоч я людина театральна, але в свій час закінчив Інститут ім. Карпенка-Карого за спеціальністю "організатор видовищних заходів".

Сам І.Ліхута вказав, що наразі подібних пропозицій до нього не надходило: "Дзвінка ще не було. Коли буде, тоді й будемо обговорювати".

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини