RU

Портрет Водянової за 600 000 євро купив представник Газпрому

15.02.2012, 11:04
Портрет Водянової за 600 000 євро купив представник Газпрому - Фото
Наталя Водянова на фоні власного портрета (Фото надане Mironova Gallery)
11 лютого в Москві на аукціоні під час благодійного прийому фонду супермоделі Наталії Водянової "Оголені серця" інсталяція "Наталія Водянова. Любов мільйонів" американського художника Девіда Датуни була продана за 600 000 євро. Робота для аукціону пожертвувана самим автором у співпраці з українською галереєю Mironova Gallery та американською Global Art Group.

Покупцем став представник російської компанії ВАТ Газпром. Серед гостей, які активно боролися за твір художника, була популярна телеведуча Ксенія Собчак. Всі виручені кошти будуть спрямовані на благодійну діяльність фонду.

Інсталяція виконана в авторській техніці - під шаром із сотень оптичних лінз вимальовується портрет Наталії Водянової, знаменитої топ-моделі, створений з безлічі зображень всесвітньо відомої роботи Роберта Індіани "Love". У створенні твору також взяв участь американо-китайський художник Алекс Гуфенг Чао.

Продаж роботи Датуни забезпечив більш третини загальної виручки благодійних торгів - всього на аукціоні було зібрано понад 1,5 мільйона євро. На аукціон також було виставлено твори братів Чепменів, Володимира Дубосарського, Марка Куїнна та інших.

Наталя Водянова, топ-модель і засновниця фонду: "Для мене завжди дивно бачити мої портрети. Є в цьому щось егоцентричне, те, що суперечить моїй сутності. Але все ж я пишаюся тим, що стала музою Датуни, тому що мені дуже близька крихкість і загадковість фотографії, створеної моїм другом Паоло Роверс. Я від усієї душі захоплююся тим, як Девід інтерпретував мій портрет і вніс у нього свій внесок ".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини