RU

Портрет "Путін - Мона Ліза" продано на аукціоні за 200 тисяч євро

30.09.2011, 14:27
Портрет
93b7ba5e1af55888c38bb89ef061f5e5.jpg

Портрет "Путін - Мона Ліза" продано на аукціоні за 200 тисяч євро

Портрет Володимира Путіна роботи американського митця Девіда Датуни було продано за 200 тисяч євро під час міжнародного художнього ярмарка Арт-Москва, який відбувся з 21 по 25 вересня в російській столиці.

Українська галерея Mironova Gallery, яка представляє художника в Європі, спочатку оголосила ціну на інсталяцію "Путін – Мона Ліза" в розмірі 100 тисяч євро. Але оскільки портрет зацікавив багатьох колекціонерів, були організовані закриті торги. Після переговорів інсталяцію придбав відомий російський бізнесмен, що оцінив роботу найбільш високо.

Цикл "Putin Couture" включає портрет Володимира Путіна і три інсталяції російських прапорів, створені з оптичних лінз і газетних вирізок. Під лінзами в газетних вирізках – історія країни в особах, подіях та емоціях. Використовуючи оптичні ефекти, автор стверджує допустимість різних поглядів і ставлень до історії. За допомогою прапора, потужного енергетичного символа держави, автор показує, як змінився світ за останні 20 років, які події і особистості визначили життя в найсильніших країнах планети.

Портрет "Путін – Мона Ліза" був створений Девідом Датуной спільно з американським художником китайського походження Алексом Гуфенг Чао, темою творчості якого є вплив особистості на сучасність.

В основі роботи – безліч мініатюрних фотографій епохального твору Леонардо да Вінчі "Мона Ліза". Автор порівнює загадкову усмішку Джоконди, яка хвилює розуми людства вже сотні років, із загадкою Володимира Путіна та його величезним впливом на світову політику і життя суспільства загалом.

Девід Датуна – майстер яскравих інсталяцій та художніх рішень. У своїй творчості орієнтується на стиль нео-поп-арт - за допомогою різноманітності виразних засобів він пропонує новий погляд на вічні теми. Тема творчості Девіда Датуни - глобалізація в сучасному світі. Всі інсталяції автора тим або іншим чином присвячені змінам, які викликані стиранням кордонів в сучасному суспільстві.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: всі новини>>>
Володимир Путін: біографія, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини