Порошенка просять скасувати відкриття Євробачення в храмі

13.10.2016, 15:28
Порошенка просять скасувати відкриття Євробачення в храмі - Фото
Софійська площа
Президента закликали заборонити відкриття Євробачення-2017 храмі Софії Київської, називаючи це культурним невіглаством і спробою нав'язати цінності масової культури, замість християнської. Про це йдеться  у відкритому листі на офіційній сторінці союзу в Facebook.

У своєму листі глави УГС коротко переказали історію храму, наголосивши, наскільки символічним і значущим є він для українців. На думку членів союзу, проводити на території храму подібні заходи неможливо ще й тому, що там знаходяться могили священиків, єпископів і патріарха Володимира Романюка.

"Пане президенте, закликаємо Вас, як гаранта інтересів усіх громадян України заборонити проведення у Святій Софії презентацію міжнародного естрадного пісенного фестивалю, не допустити приниження нашого народу" - йдеться в листі.

Як повідомлялося раніше, рішення про проведення відкриття Євробачення-2017 на території Софії Київської було прийнято Європейською мовною спілкою, Національною телекомпанією України, КМДА та представниками Стокгольма.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииСмерть доктора Басика. История медика, который покончил с собой после коронавируса