RU

Поплавський з НТКУ готує рекорд для Книги рекордів Гіннесса

14.02.2012, 17:59
Поплавський з НТКУ готує рекорд для Книги рекордів Гіннесса - Фото
Михайло Поплавський не боїться нових сміливих проектів
З 31 березня по 2 квітня 2012 року в Україні відбудеться музичний телемарафон національної пісні "Пісня єднає нас". Організатори шоу, яке триватиме 55 годин мають намір зареєструвати це досягнення у Книзі рекордів Гіннесса.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі НТКУ, пряма трансляція відбудеться на Першому Національному та телеканалі Ера. Згідно з попередніми домовленостями, марафон побачать і почують більш ніж в 155 країнах світу.

"Телевізійні марафони проводяться часто, але ніколи ще не було такого масштабного пісенного марафону. До того ж, важливий не стільки хронометраж, скільки мета цього проекту. Ми хочемо показати все різноманіття й красу української народної та сучасної пісні, представити різні покоління українських виконавців, показати не тільки Україні, але й усьому світу багатство музичної культури нашого народу ", - зазначив генеральний директор НТКУ Єгор Бенкендорф.

Ведучим телемарафону стане ректор Київського національного університету культури і мистецтв Михайло Поплавський, який також є одним з авторів проекту.

В даний час в НТКУ створено оргкомітет, який займається відбором виконавців, а також Творча рада, до якої входять Василь Зінкевич, Ніна Матвієнко, Дмитро Гнатюк, Руслана Лижичко та Юрій Рибчинський.

Запланований хронометраж телемарафону - 55 годин без перерви. Марафон також збере рекордну кількість учасників, їх число досягне 2012 чоловік - артистів, членів знімальної групи, глядачів у студії.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини