RU

Поплавський відправився підкоряти Москву

05.04.2011, 12:05

Народний артист України, ректор Михайло Поплавський, який співає, планує турне по країнах СНД із гранд-шоу "Любов без кордонів". Перший бенефіс відбудеться 5 квітня у Московському державному театрі естради.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі співака, гостей гранд-шоу М.Поплавського чекає зустріч з близькими за духом людьми, які привезли із собою частинку України, з неповторним колоритом душевних, мелодійних українських пісень, запальною фольклорною музикою, незабутніми хореографічними постановками.

За словами самого М.Поплавського, він вперше за останні 20 років приїхав у Москву після розпаду Союзу і був приємно здивований споконвічно слов'янською гостинністю, широтою російської душі. "Наскільки тепло і хлібосольно мене зустріли москвичі!", - радіє ректор.

У московському концерті також візьмуть участь Іосиф Кобзон, Олександр Сєров, Наташа Корольова, Іво Бобул і Наталія Бучинська.

"Головне надбання наших народів - глибоко вкорінені, маючу багатовікову історію культурні братські пута, які ми покликані оберігати. Наш загальний борг усвідомити цінність нерозривних пут, які об’єднують наші народи", - зазначає М.Поплавський у переддень концерту.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини