RU

Померла оперна співачка Олена Образцова

12.01.2015, 16:28
Померла оперна співачка Олена Образцова - Фото
Олена Образцова (фото - ЕРА)
Сьогодні в Німеччині у віці 75 років після тривалої хвороби померла оперна співачка Олена Образцова. Смерть наступила в результаті зупинки серця в одній з німецьких клінік, після важкої тривалої хвороби. Про це повідомила директор Фонду Олени Образцової Наталія Ігнатенко, передає  ТАСС.

Олена Образцова - одна з найвидатніших оперних співачок сучасності. Народилася в Ленінграді, де в 1964 р закінчила консерваторію ім. Римського-Корсакова. На сцені дебютувала, будучи ще студенткою, в партії Марини Мнішек ("Борис Годунов" М. Мусоргського).

У 1962 році була удостоєна золотих медалей на конкурсах в Гельсінкі і імені М.Глінки в Москві, а в 1970 році - імені П.Чайковського в Москві і Ф.Віньяса.

На провідних сценах світу виконувала головні партії: Марина Мнішек ("Борис Годунов"), Миловзор, Поліна і Графиня ("Пікова дама"), Амнеріс ("Аїда"), Любаша ("Царська наречена"), Марфа ("Хованщина") , Кармен ("Кармен"), Азучена ("Трубадур"), Даліла ("Самсон і Даліла"), Принцеса ("Адріенна Лекуврер"), Любава ("Садко"), Адальджіза ("Норма"), Джейн Сеймур ("Анна Болейн"), Леонора ("Фаворитка"), Неріс ("Медея"), Орфей ("Орфей і Еврідіка"), Феодосія ("Полум'я"), Княгиня Марія, Елен Безухова і Ахросимова ("Війна і мир"), Бабуленька ("Гравець"), Іокаста (Цар Едіп"), Кончаковна ("Князь Ігор"), Ульріка ("Бал-маскарад"), Юдіт ("Замок Герцога Синя Борода"), Фенена ("Набукко"), Федеріка ("Луїза Міллер"), Маддалена ("Ріголетто"), Женя Комелькова ("А зорі тут тихі"), Оберон ("Сон в літню ніч"), Фрося ("Семен Котко"), Сантуцца ("Сільська честь").

Удостоєна багатьох вищих звань і нагород СРСР і Росії і престижних премій інших країн.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини