RU

Померла зірка фільму "Балада про солдата"

02.08.2011, 16:35
Померла зірка фільму
8856c537f98c73fe923e5a6d979e3c58.jpg

Померла зірка фільму "Балада про солдата"

Видатна актриса російського кіно, народна артистка Росії Жанна Прохоренко померла в одній з московських лікарень у віці 71 року. Як передають Известия, в останні роки вона тяжко хворіла.

Роботи Прохоренко в картинах "Балада про солдата", "А якщо це любов?", "Одруження Бальзамінова", "Дядечків сон", "Калина червона" та інших увійшли до золотого фонду російської кінематографії.

Коли Григорій Чухрай починав роботу над "Баладою про солдата", першокурсниця школи-студії Художнього театру Жанна Прохоренко, в пошуках не лише майбутньої слави, але й заради істотної надбавки до стипендії, хотіла попасти лише в масовку. Режисер, який до цього часу довго і безуспішно шукав актрису на головну роль, затвердив її на це місце.

Так вона стала однією з головних фігур в легендарному фільмі Чухрая, і в 19 років почалося її зоряне життя. Держкіно довго не хотіло приймати картину, і лише величезний успіх на Каннському фестивалі 1960 року відкрив "Баладі про солдата" доступ на екрани СРСР.

Остання роль актриси - в серіалі "Місце під сонцем" за повістю Тетяни Устинової. Серіал було завершено сім років тому, і з того часу Прохоренко на знімальних майданчиках не з'являлася.

Місце і час прощання з видатною актрисою будуть оголошені пізніше.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини