RU

Померла Валентина Толкунова

22.03.2010, 11:15

Після тривалої хвороби у віці 63 років у Москві померла відома співачка Валентина Толкунова. Про це повідомляють "Вєсті".

Нагадаємо, 16 лютого після концерту у Могильові (Білорусь) В.Толкунова була шпиталізована у реанімації місцевої лікарні. Після виписки її перенесли на обстеження у московську Боткінську лікарню, де вона і провела останні дні.

Ряд російських ЗМІ раніше повідомляли, що лікарі виявили у В.Толкунової рак у запущеній формі. Сама співачка навідріз відмовлялася коментувати стан свого здоров'я.

Кар'єра В.Толкунової почалася в 1966 році з приходом у біг-бенд під керівництвом Юрія Саульського, де вона співала джазову музику. У 1971 р. закінчила музичне училище ім. Гнесіних. Популярність прийшла до В. Толкунової в 1972 р., коли поет Лев Ошанін запросив її виступити на сцені Колонного залу на ювілейному концерті з піснею В.Шаїнського. З 1989 року В.Толкунова керувала театром музичної драми і пісні творчого об'єднання "АРТ", в якому був поставлений ряд музичних вистав.

Серед найвідоміших її пісень - "Стою на полустаночці", "Я не можу інакше", "Носики-курносики", "Сорок п'ять" і "У всьому мені хочеться дійти до самої суті". Дискографія нараховує 13 альбомів, випущених з 1972 по 2002 роки.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини