RU

Померла одна з найстаріших актрис Росії

12.07.2011, 14:59
Померла одна з найстаріших актрис Росії - Фото
5acaa7bbaee2f8dfeaeaab195f953e15.jpg

Померла одна з найстаріших актрис Росії

На 95-му році життя в Москві померла народна артистка Росії Тетяна Панкова (на фото). Про це повідомляє ІТАР-ТАРС із посиланням на прес-службу Малого театру.

"Театральний сезон в Малому завершився на скорботній ноті, ми прощаємося з однією з найстаріших актрис, нашою любою "великою старою" Тетяною Петрівною Панковою, яка до останніх своїх днів виходила на сцену", - сказали в театрі. Про місце і час похорону поки не повідомляється.

За першою освітою Панкова була математиком, але їй все ж вдалося втілити свою мрію – в 1939 році вона поступила у Вище театральне училище імені Щєпкіна, а вже в 1943 році була прийнята до трупи Малого театру. Разом з іншими артистами Панковій довелося за два роки об’їздити всі фронти.

"Вона виходила на сцену Малого театру протягом 68 років. За цей час змінилося декілька поколінь глядачів, що ходили "на Панкову", що полюбили такі її роботи, як місіс Пірс ("Пігмаліон" Бернарда Шоу), Пошльопкіна ("Ревізор" Миколи Гоголя), Нанетта ("Євгенія Гранде" Оноре де Бальзака). Загалом Тетяна Петрівна зіграла більше ста ролей", - зазначають в прес-службі театру.

Панкова була відома і як киноакторка. Вона знімалася в фільмах "Ганна на шиї", "Єкатерина Вороніна", "Тетянин день", "Голос" і "Медовий місяць", грала і у Ельдара Рязанова в картині "Жорстокий романс". Найбільшу популярність їй принесла роль владної матері декабриста Івана Анненкова у фільмі Володимира Мотиля "Зірка привабливого щастя".

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини