RU

Помер відомий російський актор Віктор Сергачьов

27.02.2013, 10:14
Помер відомий російський актор Віктор Сергачьов - Фото
Віктор Сергачьов (фото - kino-teatr.ru)
26 лютого на 79-му році життя в Москві помер один з творців театру "Современник", актор і режисер, народний артист РРФСР Віктор Сергачьов. Про це повідомляється на сайті Московського художнього театру ім.Чехова.

У 1956 році Віктор Сергачьов закінчив школу-студію МХАТ, був одним із засновників "Студії молодих акторів", з якої виріс театр "Современник". Грав у виставах: "Голий король" (Міністр ніжних почуттів), "Білосніжка і сім гномів" (Середа), "Традиційний збір" (Павло Козин), "На дні" (Кліщ), "Декабристи" (Микита Муравйов), "Більшовики" (Цурюпа), "Сірано де Бержерак" (Граф де Гіш)," Озирнись у гніві "(Джиммі Портер). Там же вперше спробував себе в якості режисера.

В МХАТ прийшов слідом за своїм учителем Олегом Єфремовим у 1971 році. Як режисер брав участь у постановці Єфремова "Старий Новий рік" (1973). У 1996 році поставив свою інсценізацію "Злочину і кари" Достоєвського, в якій взяв роль "Від автора". Основні ролі: Тесть ("Старий Новий рік"), Бенкендорф ("Мідна бабуся"), Медведенко ("Чайка", 1980), Шабельский ("Іванов", 1981), Телегін ("Дядя Ваня", 1988), Фірс ( "Вишневий сад", 1989), Князь ("Дядечків сон"), Загорецький ("Лихо з розуму"), Патріарх ("Борис Годунов"), Соломон ("Олень і шалашівка"), Мефодій ("Перламутрова Зінаїда"), Михал Михалич ("Московський хор"), доктор Макаров ("Варвари"), Пастор ("Професія місіс Уоррен"), Поет ("Нулі"), Лутфулло ("Тутіш"), Справедливий швець ("Кабала святенників", 2001). Роботи останніх років - Мокін в "Новому американці", Максим в "Білій гвардії", Професор у "Нових стражданнях юного В.".

Багато працював у кіно. На рахунку актора - участь більш ніж у 80 фільмах, серед яких: "Кортик" (1954), "Час, вперед!", "Поганий анекдот", "Три товстуни", "Три тополі на Плющисі", "Дворянське гніздо", "Кортик" (1973), "Ця весела планета", "Премія", "Іван та Марія", "Зникла експедиція", "Золота річка", "Мертві душі" (1984), "Людина-невидимка", "На златому крильці сиділи", "Сірі вовки", "Єрмак", "Бременські музиканти і К" та ін.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини