RU

Помер російський актор Дмитро Бекоєв

01.04.2013, 13:23
Помер російський актор Дмитро Бекоєв - Фото
Дмитро Бекоєв (фото - скріншот piter.tv)
Популярний російський артист, який знявся в телесеріалах "Таємниці слідства", "Вулиці розбитих ліхтарів", актор театру "На Неве" Дмитро Бекоєв помер 29 березня в своїй петербурзькій квартирі на 68-му році життя.

"Він помер від старості - від інсульту, швидше за все. Дмитро Гаврилович помер вдома, рідних у нього не було. Швидку й поліцію викликала сусідка", - розповів Юрій Волковиський, комерційний директор радіостанції Рекорд.

Оскільки процедура розтину тіла артиста призначена на вівторок, 2 квітня, похорон попередньо призначений на четвер.

Бекоєв народився 18 жовтня 1944 року в Осетії. Працював в петербурзькому театрі імені Ленінського комсомолу (нині - Балтійський дім), останні 15 років грав в дитячому драматичному театрі "На Неве". Протягом 10 років вів декілька рубрик на радіо Рекорд. Саме голосом Бекоєва говорив і співав відомий шоумен МС Вспишкін. Ця інформація особливо не афішувалася, але після смерті Бекоєва було прийнято рішення повідомити про це радіослухачам.

Бекоєв знявся у ряді популярних телесеріалів - "Таємниці слідства", "Вулиці розбитих ліхтарів", "Нові пригоди Ніро Вульфа й Арчі Гудвіна", "Сестри".

Нагадаємо, минулого тижня в Москві помер ще один відомий російський актор. Валерій Золотухін помер на 72 - му році життя від невиліковної хвороби - неоперабельної пухлини мозку. Він пішов з життя, так і не вийшовши зі штучної коми, в яку його погрузили лікарі. До коми встиг написати заповіт і попрощатися з рідними та друзями.

Джерело: piter.tv
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини