RU

Помер режисер Петро Тодоровський

24.05.2013, 11:41
Помер режисер Петро Тодоровський - Фото
Петро Тодоровський (фото - kino-teatr.ru)
У Москві сьогодні помер кінорежисер, сценарист і композитор Петро Тодоровський. Цю інформацію підтвердила дружина Тодоровського.

На початку квітня в ЗМІ повідомлялося, що у кінематографіста стався серцевий напад. За останні місяці режисер кілька разів проходив стаціонарне лікування в одній зі столичних лікарень у зв'язку з проблемами з серцем. Лікарі діагностували у Тодоровського нестабільну стенокардію і ішемічну хворобу, йому призначили відновлювальний курс лікування. Терапія позначилася позитивно на здоров'ї режисера, але незабаром через пневмонію він знову відчув себе погано.

Петро Тодоровський народився 26 серпня 1925 року в місті Бобринець Кіровоградської області Української РСР, пройшов війну. Потім вступив і закінчив операторський факультет ВДІКу. Протягом десяти років працював на Одеській кіностудії.
 
Тодоровський зняв такі фільми, як "Кохана жінка механіка Гаврилова", "Військово-польовий роман", "Інтердівчинка", "Анкор, ще анкор", "Міський романс", "По головній вулиці з оркестром".

За матеріалами
Кіно-Театр.ru.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини