RU

Помер художній керівник Донецького музично-драматичного театру

09.10.2012, 14:03
Помер художній керівник Донецького музично-драматичного театру - Фото
Марк Бровун (фото - muzdrama.dn.ua)
У ніч на 9 жовтня на 67-му році пішов з життя художній керівник Донецького національного академічного українського музично-драматичного театру Марк Бровун, народний артист України, лауреат Національної премії України імені Т. Шевченка.

У повідомленні на сайті театру відзначається, що Марк Бровун вивів Донецький музично-драматичний театр на якісно новий творчий рівень, зробивши його одним з найуспішніших і відвідуваних театрів України.

У 1993 році М. М. Бровуну було присвоєно звання "Заслужений працівник культури України". У 1997 році став лауреатом премії Національної спілки театральних діячів України ім. Миколи Садовського. У 2003 році за постановку вистави "Енеїда" став лауреатом Національної премії України імені Тараса Шевченка в галузі театрального мистецтва. У 2012 році М. М. Бровуну було присвоєно звання "Народний артист України". Повний Кавалер ордена "За заслуги", повний кавалер знаку "Шахтарська слава".

Також Марк Бровун був депутатом Донецької обласної ради 4, 5 і 6 скликань (обраний за списком Партії регіонів), головою постійної комісії з питань культури, духовності та підтримки засобів масової інформації в 4 і 5 скликання.

Громадянська панахида відбудеться 10 жовтня о 11:00 в приміщенні театру.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини