RU

Помер гендиректор Національного цирку України

24.10.2012, 17:28
Помер гендиректор Національного цирку України - Фото
Фото: mincult.kmu.gov.ua
У середу на 67-му році життя помер генеральний директор - художній керівник Національного цирку України, відомий український дресирувальник Володимир Шевченко.

Як повідомляє прес-служба Міністерства культури, більшу частину життя Шевченко разом з дружиною дресирував левів і тигрів. За досягнення в області циркового мистецтва був удостоєний почесних звань Народний артист України та Народний артист СРСР, нагороджений срібним орденом "Дружби" ГДР, медаллю імені Дурова, "Срібною гілкою" (Італія), "Золотою медаллю Парижа", "Золотим орлом" (Японія ), золотою медаллю Міжнародної ліги артистів цирку вар'єте (Франція).

Шевченко народився в місті Омськ у родині дресирувальників. Закінчив Державне училище естрадно-циркового мистецтва в Москві і інститут театрального мистецтва імені Луначарського. З 1970 по 1996 рр.був художнім керівником і директором українського колективу в системі Союздержцирка. З 2000-го працював художнім керівником, а з 2007-го - генеральним директором - художнім керівником Національного цирку України.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини