RU

Польща відмовилася від участі в Євробаченні через Євро-2012

20.01.2012, 11:47
Польща відмовилася від участі в Євробаченні через Євро-2012 - Фото
e2d65c595dd932b40367a0282699fadd.jpg
Європейський мовний союз оголосив список країн-учасниць 57-го пісенного конкурсу Євробачення-2012, який відбудеться в травні в місті Баку. Польща від участі в конкурсі відмовилася, зате Чорногорія знов приєдналася до учасників конкурсу після трирічної паузи.

Як повідомляє прес-служба Першого національного, виконавчий директор конкурсу Йон Ола Санд підтвердив той факт, що в Баку змагатимуться 43 країни, а саме: Албанія, Вірменія, Австрія, Азербайджан, Білорусь, Бельгія, Боснія і Герцеговина, Болгарія, Хорватія, Кіпр, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Македонія, Грузія, Німеччина, Греція, Угорщина, Ісландія, Ірландія, Ізраїль, Італія, Латвія, Литва, Мальта, Молдова, Чорногорія, Нідерланди, Норвегія, Португалія, Румунія, Росія, Сан-Марино, Сербія, Словаччина, Словенія, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Туреччина, Україна, Великобританія.

Раніше в ЗМІ з'явилася інформація про те, що польська національна телекомпанія TVP відмовилася від участі в щорічному пісенному конкурсі Євробачення у зв'язку з проведенням фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Основна частина телевізійного ефіру TVP буде присвячена саме цій події, а також літнім Олімпійським іграм, які розпочнуться в Лондоні 27 липня 2012 року.

У півфіналах Євробачення візьмуть участь 37 країн (18 або 19 країн в кожному півфіналі). Країни "Великої п'ятірки", до якої входять Франція, Німеччина, Італія, Іспанія і Великобританія (засновники конкурсу) і Азербайджан (як приймаюча сторона), автоматично потрапляють до фіналу, який відбудеться 26 травня, де представники цих країн будуть змагатися нарівні з 20 виконавцями з двох півфіналів, які відбудуться 22 і 24 травня відповідно.

Як розподілилися країни між двома півфіналами, стане відомо в результаті першого жеребкування, яке відбудеться 25 січня в Баку.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини