RU

Подробиці смерті Майкла Джексона

26.06.2009, 10:29

Смерть легендарного співака Майкла Джексона офіційно підтверджено. У нього стався напад, коли він був у своєму будинку. Особистий лікар виявився безсилим. Прибулі медики швидкої допомоги намагалися повернути його до життя, але безуспішно. У лікарні залишилося констатувати смерть. Про причини наразі офіційно не говорять: у п'ятницю буде зроблено розтин. Тим часом у пресі з'являються згадки про те, що співак міг зловживати сильнодіючими препаратами.

За інформацією газети "Взгляд", брат М.Джексона Ренді повідомив, що співак був у своєму будинку, коли йому різко стало зле. Реанімувати М.Джексона намагався його особистий лікар, але безуспішно.

Медики швидкої допомоги, прибулі через вісім хвилин, виявили його вже без дихання. Комплекс реанімаційний заходів результатів не дав. У медцентрі Університету Каліфорнії в Лос-Анджелесі констатували смерть співака о 00:26 за київським часом.

Італійське видання "La stampa" зазначає, що причиною смерті міг бути інфаркт. Однак британський таблоїд "The Sun", покликаючись на джерело у відділенні швидкої допомоги, повідомляє, що у М.Джексона зупинилося дихання після чергової ін'єкції знеболюючого препарату демерол, аналога морфію. Наближені до співака розповіли, що майже відразу після того, як співак ввів демерол, у нього почалося уповільнення дихання, а потім воно й зовсім припинилося.

Водночас, адвокат М.Джексона Брайан Оксмен заявив, що співак постійно приймав сильнодіючі препарати, щоб бути в формі перед серією концертів у Лондоні, яка мала розпочатися в середині липня і ознаменувати його повернення до музичної кар'єри, повідомляє "France".

Проте, медики офіційно наразі не коментували жодну з версій.

Відомо, однак, що здоров'я співака було підірване нескінченними пластичними операціями - почавши з освітлення шкіри, М.Джексон невпинно змінював риси свого обличчя, що призвело в результаті до необхідності ледве чи не постійно носити захисну маску.

ЗМІ у різний час повідомляли, що у нього рак, рідкісне генетичне захворювання і хвороба легень.

У М.Джексона залишилися троє дітей: Принц 12 років, Періс 11 років, а також шестирічний Принц Майкл Другий, який народився у Джексона з використанням сурогатної матері, яку він ніколи не бачив.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини