Почалося голосування за лауреатів премії "Оскар"

03.02.2011, 09:45
Почалося голосування за лауреатів премії
c53ce4c3babc44465264e6b8011bc6ba.jpg

Американська академія кіномистецтв почала другий, останній етап голосування, який має визначити лауреатів кінопремії "Оскар" за підсумками 2010 року. У середу почалася розсилка поштою бюлетенів 5775 кіноакадемікам, що мають право голосу

Почалося голосування за лауреатів премії "Оскар"
Американська академія кіномистецтв почала другий, останній етап голосування, який має визначити лауреатів кінопремії "Оскар" за підсумками 2010 року. У середу почалася розсилка поштою бюлетенів 5775 кіноакадемікам, які мають право голосу.

У кожному з розісланих конвертів лежать списки номінантів на "Оскар" в 19-ти категоріях. Переліки претендентів на отримання нагороди у ще п'яти номінаціях - найкращий іноземний фільм, короткометражний і повнометражний документальні фільми, мультфільм і короткометражний фільм-екшн - будуть відправлені адресатам пізніше. Спочатку треба пересвідчитися, що академіки переглянули ці стрічки. Таке непорушне правило процедури голосування, уточнили ІТАР-ТАРС в академії.

Заповнені бюлетені повертаються у міжнародну аудиторсько-консалтингову фірму "ПрайсУотерхаус Куперс", якій з 1934 року довірено підрахунок голосів на всіх етапах "оскарівських перегонів". Компанія зобов'язана перевірити, щоб ніхто з академіків не отримав порожній конверт або два бюлетені. "ПрайсУотерхаус Куперс" завершить прийом заповнених формулярів 22 лютого рівно о 17:00 за часом Тихоокеанського побережжя США (23 лютого, 03:00 за Києвом). Запізнені хоч би на хвилину конверти до обліку не приймаються.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Тест. Хорошо ли вы знаете политическую кухню Одессы?