RU

Почалося голосування за лауреатів премії "Оскар"

03.02.2011, 09:45
Почалося голосування за лауреатів премії
c53ce4c3babc44465264e6b8011bc6ba.jpg

Почалося голосування за лауреатів премії "Оскар"
Американська академія кіномистецтв почала другий, останній етап голосування, який має визначити лауреатів кінопремії "Оскар" за підсумками 2010 року. У середу почалася розсилка поштою бюлетенів 5775 кіноакадемікам, які мають право голосу.

У кожному з розісланих конвертів лежать списки номінантів на "Оскар" в 19-ти категоріях. Переліки претендентів на отримання нагороди у ще п'яти номінаціях - найкращий іноземний фільм, короткометражний і повнометражний документальні фільми, мультфільм і короткометражний фільм-екшн - будуть відправлені адресатам пізніше. Спочатку треба пересвідчитися, що академіки переглянули ці стрічки. Таке непорушне правило процедури голосування, уточнили ІТАР-ТАРС в академії.

Заповнені бюлетені повертаються у міжнародну аудиторсько-консалтингову фірму "ПрайсУотерхаус Куперс", якій з 1934 року довірено підрахунок голосів на всіх етапах "оскарівських перегонів". Компанія зобов'язана перевірити, щоб ніхто з академіків не отримав порожній конверт або два бюлетені. "ПрайсУотерхаус Куперс" завершить прийом заповнених формулярів 22 лютого рівно о 17:00 за часом Тихоокеанського побережжя США (23 лютого, 03:00 за Києвом). Запізнені хоч би на хвилину конверти до обліку не приймаються.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини