RU

Плани Ющенка: Сорочинський ярмарок і відкриття палацу у Батурині

17.08.2009, 17:12

Цього тижня Президент України Віктор Ющенко відвідає Сорочинський ярмарок, виступить перед представниками українського зарубіжжя і відкриє відреставрований палац гетьмана Кирила Разумовського у Батурині. Про це повідомила на брифінгу прес-секретар глави держави Ірина Ваннікова.

19 серпня В.Ющенко відвідає знаменитий Сорочинський ярмарок, який, за давньою традицією, щорічно проходить у селі Великі Сорочинці Полтавської області. Планується, що глава держави відвідає церкву-музей Миколи Гоголя, виступить на відкритті виставки, ознайомиться з експозицією і поспілкуватися з учасниками ярмарку.

21 серпня передбачено виступ Президента України у Національному палаці мистецтв "Україна" перед представниками українського зарубіжжя, які є учасниками фестивалю мистецтв "Збираймося воєдино". Глава держави огляне виставку скульптури лемківських майстрів і вручить державні нагороди учасникам художніх колективів з української діаспори, які зберігають національні традиції і популяризують українську культуру за межами України.

22 серпня у Батурині відбудеться відкриття відбудованого з ініціативи В.Ющенка палацу останнього гетьмана українського козацтва Кирила Розумовського. І.Ваннікова вказала, що з 2005 року на науковій основі було розроблено і здійснено проекти реставрації, і сьогодні Батурин має перетворитися в один із туристичних центрів України.

"Палац є частиною масштабного історико-культурного проекту, заснованого Президентом у цьому місті на Чернігівщині, яке у XVII-XVIII ст. було фактично столицею запорізького козацтва і резиденцією п'яти козацьких гетьманів", - наголосила І. Ванникова.

Згідно із програмою урочистостей, після виступу Президента з нагоди відкриття палацу відбудеться церемонія вручення державних нагород до Дня Незалежності і урочистий прийом з цього приводу. Крім того, у відновлених палатах відбудеться концерт переможців Всеукраїнського фестивалю кобзарського мистецтва імені Остапа Вересая.

Віктор Ющенко: біографія і добірка новин>>>
Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини