RU

Пирогово запрошує на свято кримсько-татарського мистецтва

25.05.2012, 15:22
Пирогово запрошує на свято кримсько-татарського мистецтва - Фото
Фото: pirogovo.com.ua
На території Національного музею народної архітектури та побуту України "Пирогово" 26 і 27 травня відбудеться фестиваль кримсько-татарського мистецтва "Егрідал" ("егрідал" перекладається з татарської як "гроно граната", символ розвитку і процвітання).

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Міністерства культури України, в програмі фестивалю - кращі зразки культури кримських татар: народні музика і танці у виконанні ансамблю "Мерджан", вироби майстрів прикладного мистецтва, фотовиставка народної архітектури, виставка зразків одягу, література і компакт-диски з інформацією про культурні досягнення кримських татар.

Під час фестивалю будуть проводитися інтерактивні ігри, майстер-класи з гончарства, вишивки, ювелірній справі, карбування по металу, збивання повсті. Також відбудеться презентація та дегустація національної кухні.

Нагадаємо, до Євро-2012 музей народної архітектури та побуту "Пирогово" готує масштабний фестиваль української національної культури "Switch on Ukraine in One Day".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини